Vesint

Zvedací si cestu k hubnutí

Pokud jste se pokusili tucet diety, ale liber vždy proplížit zpět, můžete být schopni ztratit navždy tím, posilovacích součástí vašeho programu hubnutí.

Silový trénink je nezbytné ke kontrole hmotnosti, podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC).

Zde je důvod, proč: svaly spalovat kalorie a udržet lidi aktivní, zatímco tuk je mrtvá váha. Sval je aktivní tkáň, která spotřebuje kalorií, zatímco tuk využívá velmi málo energie, říká CDC.

Jak lidé ztrácejí svalovou hmotu přes stárnutí nebo nečinnosti, jejich metabolismus se zpomaluje, takže získají tuk, stále více sedavý, ztrácí více svalů a získat více tuku nezdravý opakující se cyklus, který zhoršuje kvalitu života a vede k mnoha zdravotním problémům.

Sám restriktivní diety jen prodlužuje problém, protože ztratíte svaly spolu s tukem. To zpomalí váš metabolismus a redukuje vaší potřeby kalorií. Brzy budete mít více tuku a méně svalů než dříve.

Zdravý poměr svalů k tuku podporuje údržbu hubnutí.

Silový trénink přeruší cyklus tím, že nahradí ztracené svalové tkáně, což zvyšuje váš metabolismus. Spálíte více kalorií a bojovat proti tuku, i když spíte.

Posilovacích cvičení také spálit spoustu kalorií. Půl hodiny sezení s činkami můžete snadno konzumovat více kalorií než ve srovnatelném období roku mírné jízdě na kole, rychlá chůze nebo jogging. Plus, bude vaše tělo i nadále spalovat kalorie rychleji po dobu až dvou hodin po pevnosti tréninku.

Ujistěte se, že budete mluvit se svým poskytovatelem zdravotní péče před zahájením jakékoli nové cvičení nebo posilování program, ujistěte se, že je to pro vás to pravé.

Počet výhod

Kontrola váhy je jen jedna z výhod silový trénink. S pravidelným programem, můžete také počítat tyto plusy:

  • Ztratit palce. Svaly jsou více husté než tuk, takže zabírají méně místa.

  • Chraňte hustotu kostí. Silový trénink může udržet pevnost kostí a zvýšení hustoty kostní minerální, pomáhá předcházet osteoporóze.

  • Prevenci nebo snížení bolesti spodní části zad. Dobře diseaseed svaly jsou lépe schopny podporovat páteř a polštář proti stresu.

  • Nedošlo ke zranění. Silnější svaly chránit proti únavě, která může vést ke zranění.

  • Zlepšit sportovní výkon. Budete mít možnost vykonávat lépe a méně unavení.

  • Zlepšit náladu. Silový trénink poskytuje podobné zlepšení deprese jako anti-utišující léky.

Snadné to dělá

Nemusíte trávit celý den v tělocvičně, aby prospěch z silový trénink. Studie ukazují, můžete vidět významné výsledky s dvěma nebo třemi půlhodinových sezení týdně.

Pro začátek, zvážit rutinní asi 15 různých cvičení, které pracují všechny hlavní svalové skupiny. Proveďte jednu sadu 10 opakování každého cviku.

Použijte pomalé, kontrolované pohyby, které následují po plném rozsahu pohybu pro každého cvičení. Postupně zvyšujte počet opakování nebo přidat další sadu. Když můžete udělat 12 opakování v dobré formě, jste připraveni na zvýšení hmotnosti trochu, ale ne více než 5 procent najednou. Podívejte se s profesionálním trenérem, jak a kdy by se měl zvýšit váhu a jaká by měla být maximální hmotnost, měli byste použít.

Informujte se u svého poskytovatele zdravotní péče, aby zjistili, zda silový trénink vám pomůže dosáhnout vašich cílů.