Vesint

Diabetes a erektilní dysfunkce

Diabetes a sexuální intimita

Sexuální intimita je důležitou součástí života. Pro lidi s cukrovkou, je nutné věnovat velkou pozornost na otázky týkající se jejich sexuálního zdraví. Přečtěte si více o tom, jak diabetes ovlivňuje vaše sexualita ›

Diabetes zdvojnásobuje riziko erektilní dysfunkce

Muži s cukrovkou jsou dvakrát jak pravděpodobný, že zkušenosti erektilní dysfunkce jako muži bez nemoci, takže diabetes jednou z nejčastějších příčin erektilní dysfunkce. Diabetická muži také čelit tomuto problému v mladším věku než u mužů v obecné populaci. Obě formy diabetes zvyšuje riziko, když zvíře výzkum nabízí brzy stopy, které cesta k léčbě erektilní dysfunkce se mohou lišit v závislosti na tom, zda člověk diabetem 1. nebo 2. typu. Pokud se to ukáže jako pravda v lidských studiích, by to mohlo být krokem k lepší míru léčby.

U mužů s diabetem, erektilní dysfunkce se obvykle vyvíjí postupně po dobu několika měsíců či let. Zpočátku, může erekce není tak pevná, jak to kdysi bylo, nebo snad není možné udržet. Někdy je erektilní dysfunkce je první známkou toho, že člověk má cukrovku.

Perorální léky na erektilní dysfunkce

Předpis ústní léky jsou často velmi úspěšné v léčbě erektilní dysfunkce. Ale lidé s určitými zdravotními problémy, nebo kteří užívají některé jiné léky by se neměla používat. A všechny léky, může mít nežádoucí účinky. Promluvte si se svým lékařem o tom, zda ústní erektilní dysfunkce lék je pro vás to pravé, a rizika a přínosy léku.

Jaké léky jsou pro vás to pravé? ›