Vesint

Etapy erekce

Erekce vyžaduje zdravou mysl-tělo "tým úsilí" v čele s mozkem. Při přijímání signálů z mozku, cév, nervů, hormonů a spolupracovat vyvolat a udržet erekci.

Měkké (ochablé) penis

Pokud se nic způsobuje člověk, aby se stal vzbudila, pak jeho tělo erekce "tým" v mozku, nervů, cév, a hormony nezačne pracovat způsobit erekci. Množství krve proudící do penisu v houbovité komor (kavernózních těles a spongiosum souboru) se rovná výši teče ven. Jeho penis je stále měkká.

Oteklé (tumescentní) penis

Člověk se stává vzrušený přes jeho smysly (např. zrak nebo kontaktu) nebo jeho myšlenek (například pamětí nebo fantazie). Při vzrušení, zprávy podané nervy způsobit, že krevní cévy a houbovité komory dilataci (otevřít). Více krev proudí do jeho penisu, než odtéká. Jeho penis se začne bobtnat.

Vzpřímený (tuhý) penis

Jak vzrušení pokračuje, nervy, aby účetní zprávy o vzrušení mezi penisu a mozku. Krev je neustále v pohybu do mužova penisu. Blood-oteklé tkáně stiskněte proti žil. Některé z krve je stále z proudí ven. Plná krve, jeho penis ztvrdne. Člověk je schopen mít pohlavní styk.