Vesint

Změny vidění

Jaké jsou změny vidění?

Změny vidění jsou nějaké změny ve své schopnosti vidět normálně a patří rozmazané vidění, oblačno vidění, dvojité vidění, vidět místa ve Vašem vidění, nebo ztrátu zraku. Změny vidění se může objevit v jednom nebo obou očí. Změny vidění mohou pocházet z očí sami, nebo mohou být způsobeny mnoha různými nemocemi, které mají vliv na celé tělo.

Mnohé změny vidění jsou výsledkem jednoduchých refrakčních vad, jako je krátkozrakost (krátkozrakost), nebo presbyopie (farsightedness související s věkem), které se snadno opravit pomocí brýlí nebo kontaktních čoček. Dalším společným a snadno opravit typ změny vidění dochází s šedým zákalem, který je postupná ztráta průhlednosti v objektivu.

Poruchy vidění mohou ovlivnit vaši schopnost soustředit se na objekty v určité vzdálenosti, nebo na každém vzdálenosti. I když někdo může zažít změny vidění, jsou častější u starších lidí, kteří jsou více pravděpodobné, že máte chronické onemocnění, které mají vliv na zrak.

Ačkoli mnoho změn vidění nejsou závažné, v některých případech mohou být způsobeny vidění ohrožující nebo život ohrožujících onemocnění. Vzhledem k tomu, příčiny změny vidění jsou tak rozmanité a mohou být někdy vážné, je důležité kontaktovat svého poskytovatele zdravotní péče ihned k diagnostice a léčbě.

V některých případech, změny vidění může být příznakem lékařskou pohotovost. Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc (zavolejte 911), pokud se u Vás objeví změny vidění, zvláště pokud přijdou náhle, spolu s dalšími závažnými příznaky, včetně silné bolesti očí, bolesti hlavy, náhlá ztráta koordinace, ztráta vědomí, náhlou slabost nebo necitlivost na jedné straně těla, nebo vadného nebo nezřetelná řeč, i když jsou tyto příznaky jsou dočasné.

Vyhledejte lékařskou péči za případné změny ve vidění, že vás znepokojují.

Příznaky

Jaké další příznaky může dojít se změnami vidění?

Změny vidění mohou doprovázet další příznaky, které se budou lišit v závislosti na základní onemocnění, poruchy nebo nemoci.... Přečtěte si více o vizi změní příznaky

PŘÍČINY

Co způsobuje změny vidění?

Změny vidění mohou být způsobeny širokou škálu podkladových onemocnění nebo onemocnění. Některé změny vidění pocházejí samotného oka, zatímco jiné jsou způsobeny nemocí, které postihují mozek, centrální nervový systém, nebo jiné části těla. Ačkoli mnoho nemocí, které způsobují změny vidění nejsou závažné a jsou snadno korigovat brýlemi nebo kontaktními čočkami, mohou být jiné způsoben pohled ohrožující nebo život ohrožujících onemocnění. Obraťte se na svého poskytovatele zdravotní péče, aby zjistit příčinu vašich změn vidění.... Přečtěte si více o vizi změní příčiny

Další články