Vesint

Příznaky

Prohlédněte si:

Příznaky

Dýchací potíže?

Dušnost je častým příznakem chronické obstrukční plicní nemoci (CHOPN).

Udělejte si dýchací testu

Bolesti kloubů?

Je vaše bolesti kloubů v důsledku revmatoidní artritidy, osteoartritidy nebo muskuloskeletálního onemocnění?

Najít stopy zde

Zánět a otok

Otok je obvykle znakem nadměrné hromadění tekutiny nebo zánět v těle. Otok může být rozšířen nebo lokalizované do určité oblasti těla.

Bolesti kloubů a revmatické symptomy

Bolest se může objevit s nebo bez pohybu, a může být popsán jako zánět, zvýšené teplo nebo pálení, bolest, ztuhlost, nebo bolestivost.

Brnění bolest a necitlivost

Neobvyklé pocity, jako je brnění, pálení, nebo "špendlíky-a-jehel" bolesti typu se nazývají parestézie. Parestézie je abnormální onemocnění, při kterém máte pocit, pocit pálení, brnění, mravenčení, svědění nebo píchání.

Kožní vyrážka a infekce

Kožní vyrážky se značně liší ve vzhledu, rozsahu a závažnosti. Vyrážky může být červená, bílá, fialová nebo stříbrná barva, a zvýšen, hrbolaté nebo byt ve struktuře. Mohou také zahrnovat rozšiřování nebo odlupování off kožních buněk.

Kašel, kongesce a dýchání

Přetrvávající kašel je příznakem širokou škálu mírné až závažné onemocnění, poruch a onemocnění, včetně infekce, zánět, trauma, malignit, obstrukce dýchacích cest, a další abnormální procesy.

Průjem a stolice

Většina případů průjmu trvat dva nebo jen jeden den a nepotřebují žádnou léčbu. Ale průjem, který je spojen s krvavou stolici, krvácení z konečníku, zvracení krve, závratě, mdloby, nebo silná bolest vyžaduje naléhavou hodnocení.