Vesint

Léky a doplňky

Prohlédněte si:

Léky a léčba

Loratadin pro alergie

Loratadin (lor AT a dín) je antihistaminikum. Pomáhá zmírnit kýchání, výtok z nosu a svědění, slzení. Tento lék se používá k léčbě příznaků domácími a venkovními alergiemi. Používá se také k léčbě svědící kožní vyrážka a kopřivka.

Generic: Loratadine orální tablety, Pokoj pro alergiky loratadin 10 mg tablet, Pokoj pro alergiky úlevu od 10 mg tablet, Claritin 10mg tablety, Claritin... Více

Jak používat Alergie Léky moudře

Adrenalin: Nouzové Léčba závažných alergických reakcí

Metoprolol pro hypertenzi

Metoprolol (me TOE ProE Lole) je beta-blokátor. Beta-blokátory snižují zátěž na srdce a pomáhají jej na více pravidelně porazit. Tento lék se používá k léčbě vysokého krevního tlaku a zabránění bolesti na hrudi. To je také používáno po infarktu.

Generic: Metoprolol-sukcinát perorální tablety s prodlouženým uvolňováním Metoprolol Sukcinátem 100mg Extended-Release Tablet, Metoprolol... Více

Krevní tlak léky

Užívání krevní tlak léky

Předpis bezpečnosti léčiv

Lékárníci udělat mnohem více, než počítat tablety a nalijte tekutiny. Jejich hlavním úkolem je zaměřit se na léky, které užíváte a vlivu, který mají na vás.

Spojovat se s se svého lékárníka,

Léky podmínky, co potřebujete vědět

Naučit se spravovat více léky

Sledování léky

Doplňková / alternativní medicína

Lékaři často doporučují, nebo u pacientů, může požádat, non-konvenční léčbu doplnit nebo dokončit léčebný plán.

Léky na schizofrenii

Užívání léků údržby ke kontrole příznaků a prevence relapsu je velmi důležité pro lidi, kteří žijí s rušivé symptomy schizofrenie.

Co můžete očekávat od antipsychotik

Schizofrenie Léčba Základy

Dlouhodobě působící (depo) injekce

Informace o léčbě lupénky

Kortikosteroidy jsou jedny z nejstarších a nejúčinnějších způsobů léčby kožních onemocnění. Calcipotriene, vyrábí forma vitamínu D funguje nejlépe pro psoriázy na těle, ale ne obličej nebo genitálie. Vitamin A, nebo retinoidy, v gelu a formě krému může být použit samostatně nebo s steroid.

Krémy, gely a masti

Světelná terapie lupénky Patche

Nedostatek vitamínu D

Neléčená nedostatek vitaminu D může vést k závažným komplikacím, jako jsou zlomeniny a kostní deformace. Nedostatek vitaminu D byla také spojena s řadou vážných onemocnění. více

Příznaky nedostatek vitaminu D

Příčiny nedostatek vitaminu D

Léčba je nedostatek vitaminu D

Ušetřete peníze s generickými léky

Léky na předpis jsou jedním z nejrychleji rostoucích oblastí v USA výdaje na zdravotní péči. Přechod na generických léků může pomoci snížit náklady.

Generické Fakta drog

Generické léky splňovat vysoké FDA standardy

Generické léky na snížení hladiny cholesterolu

Generické léky k léčbě návaly horka