Vesint

Erektilní dysfunkce a jeden muž

Kromě psychologických a zdravotních problémů, kterým čelí všechny muže s erektilní dysfunkcí, muže bez dlouhodobé partnery, kteří chtějí být sexuálně aktivní plocha jejich vlastní soubor otázek a obav.

Pokud jste v této situaci, může vás zajímalo, jak moc se říct nový sexuálního partnera. Neexistuje správná nebo špatná odpověď. Záleží na tom, kolik vám vyhovuje odhalující a, do určité míry, na kterých léčba, kterou používáte. Například, pokud užíváte pilulku, nemusíte odhalit stejně jako byste, pokud používáte některý z dalších procedur.

Pokud je léčba úspěšná, nemusíte nic říkat o vaší léčbě erektilní dysfunkce, i když se u Vás objeví stabilní vztah s někým. Ale pokud se problém opakuje pravidelně, možná budete chtít diskutovat o tom se svým partnerem. Nejlepší čas na to udělat, je obvykle ne-li sexuální intimita je aktivně probíhá, ale spíše v klidné, soukromý čas, kdy se budete cítit v pohodě s sebou.

Informujte svého partnera o své nemoci a co víte o jejích příčinách. Diskutujte druhy léčby, pokud existuje, který používáte. Zodpoví všechny otázky, váš partner, a když se naskytne čas na sexuální intimity, vezměte si ji pomalu. Možná zjistíte, že s projednána předmětem zlepšuje sexuální prožitek.