Vesint

Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce (ED) je neschopnost dosáhnout nebo udržet erekci, nebo aby bylo dosaženo uspokojivé erekce. Přečtěte si více ›

Příznaky erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce (ED) je obvykle používán k popisu opakované neschopnost dosáhnout a udržet erekci pro pohlavní styk.

Toto onemocnění je také obyčejně známý jako impotence. Impotence, však může odkazovat na jiné problémy, které se střetávají s pohlavním stykem. Patří mezi ně nedostatek sexuální touhy a problémy s ejakulací nebo orgasmem. Použití termín erektilní dysfunkce je zřejmé, že tyto jiné problémy nejsou zapojeny.

Je normální, že lidé zažít změny erektilní funkce, jako je například trvá déle dosáhnout erekce. Když se problém stane trvalé, může to být znamení fyzické nebo emocionální problém. erektilní dysfunkce může být celková neschopnost dosáhnout erekce, nekonzistentní schopnost dělat tak, nebo tendence k udržení erekce jen stručně.

Přečtěte si více o příznaky erektilní dysfunkce ›

Léčba erektilní dysfunkce

Zatímco téměř všichni evropští muži pociťují občas impotenci, miliony trpí chronickou impotenci. Ale i přes jeho výskytu, onemocnění, také nazývá erektilní dysfunkce, je ve většině případů léčitelné.

Mnoho případů impotence je výsledkem fyzikálních příčin, jako jsou problémy s cirkulací nebo nervy. Fyzikální příčiny, musí být vyloučeno před impotence je obviňován z psychologických příčin. To může být také důsledkem vážnější zdravotní problém, jako je arterioskleróza, kardiovaskulární choroby nebo diabetes.

To jsou některé další příčiny impotence:

  • Operace prostaty rakoviny, které mohou mít vliv na nervy, které řídí erekci

  • Hormonální dysfunkce nebo nízkou hladinu testosteronu

  • Léky na předpis pro vysoký krevní tlak, vysoká hladina cholesterolu, deprese a dalších onemocnění

  • Heavy kouření, alkohol nebo užíváte nelegální drogy

  • Nehoda nebo zranění na penisu

  • Neuznaná psychické problémy, jako je deprese, stres, nebo hněv

  • Srpkovitá anémie

Přečtěte si více o léčbě erektilní dysfunkce ›

Život s erektilní dysfunkcí

Tím, John Briley, Washington, DC

Vzpomínám si na první čas můj táta mluvil se mnou o erektilní dysfunkci. Řekl, že... ehm, no, on... samozřejmě, že si dělám legraci! Můj otec se narodil v roce 1930. Muži jeho generace by mohla šel 16 mil přes ledové bouři sledovat jejich synové hrají fotbal, ale oni nebyli penis-zdravotní-talk druh chlapů.

Ale penisu zdraví a, konkrétněji, sexuální zdraví, jsou důležité. A když nemůžu najít stat o tom, kolik času lidé tráví přemýšlet o své sexuální zdraví a výkonnost, já bych se vsadil, že odpověď je "hodně".

Dozvědět se více o životě s erektilní dysfunkcí ›