Vesint

Ženské sexuální symptomy

Jaké jsou příznaky ženské sexuální problémy?

Ženské sexuální symptomy jsou ve spojení s žádným z orgánů v ženské reprodukční systém. V závislosti na příčině, ženské sexuální symptomy mohou být konstantní nebo může být sporadické. Mohou zlepšit nebo se mohou zhoršit v průběhu času. Příznaky způsobené zranění mají často náhlý nástup, jako jsou ty následující sexuálního zneužívání nebo trauma. Další příznaky mohou vyvíjet pomalu, jako těch, které souvisejí s infekční onemocnění nebo rakoviny.

Ženské sexuální symptomy mohou zahrnovat bolest, která je popsána jako bodání, pálení nebo svědění, a že se pohybuje v intenzitě od mírné až těžké. Bolest a nepříjemné pocity v pochvě (vulvodynie) je jeden společný ženské sexuální symptom. Ostatní příznaky patří podráždění kůže z vyrážky nebo chemikáliím používaným v domácnosti.

Problémy a bolesti s pohlavním stykem je dalším častým příznakem. Pohlavní styk může být bolestivý, může způsobit krvácení nebo může být obtížné vzhledem k dysfunkci. Někdy vnímané ženské sexuální projevy jsou vlastně psychické příznaky po sexuální zneužívání, znásilnění, nebo trauma.

Jednou z příčin ženských pohlavních příznaků může být infekce z orgánů reprodukčního systému, včetně vnějších genitálií, klitorisu, pochvy, dělohy, vaječníků nebo vejcovodů. Rakoviny může také vyústit v ženských sexuálních symptomů a příznaků v jiných oblastech těla.

V některých případech může dojít k ženské sexuální symptomy s dalšími příznaky, které by mohly nasvědčovat serózní onemocnění, které by měly být hodnoceny. Vyhledejte okamžitou lékařskou pomoc, pokud vy, nebo někdo jste se, mít ženské pohlavní příznaky spolu s dalšími závažnými příznaky, včetně abnormální vaginální krvácení, léze na genitáliích, zmeškané menstruaci, nebo abnormální výtok z pochvy.

Pokud se vaše ženské sexuální symptomy přetrvávají nebo způsobit, že obavy, vyhledejte lékařskou pomoc.

Příznaky

Jaké další příznaky může nastat při ženských pohlavních příznaky?

Ženské sexuální příznaky mohou doprovázet další příznaky, které se liší v závislosti na základním onemocnění, poruchy nebo nemoci. Příznaky, které často ovlivňují reprodukční systém může také zahrnovat další systémy těla.... Přečtěte si více o ženských sexuálních symptomů

PŘÍČINY

Co je příčinou ženské sexuální příznaky?

Infekce, kožní poruchy a nemoci mohou způsobit ženské sexuální symptomy. Nemoc nebo zranění některého z konstrukcí v ženských pohlavních orgánů může vést k sexuální příznaků.... Přečtěte si více o ženských sexuálních symptomů a příčin

Další články