Vesint

Deprese a erektilní dysfunkce

K léčbě deprese, porazil Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce (ED) a deprese jsou často nešťastné spojenci. Sexuální problémy jsou častým příznakem deprese. Jsou také častým vedlejším účinkem léčby antidepresivy. Přečtěte si více o způsobech, jak porazit depresi ›

Jak se vaše mysl může způsobit erektilní dysfunkce

Psychologické faktory jsou příčinou erektilní dysfunkce u asi 10% až 20% případů. Za takových okolností, pacient je řekl, aby měl psychogenní erektilní dysfunkce. Stres, problémy ve vztazích, nebo psychické nemoci může narušit signály z mozku, které zahájení řetězec biologických událostí, potřebných pro erekci. Často, základním problémem je úzkost nebo deprese. Jedna studie zjistila, že erektilní dysfunkce je téměř dvakrát častější u depresivních lidí, jak je to u těch, kteří nejsou v depresi. Jiné příčiny patří stres, pocit viny, nízké sebevědomí, a strach z pohlavního selhání.

Přečtěte si více o léčbě erektilní dysfunkce a psychologické faktory ›

Používání ústní léky k léčbě erektilní dysfunkce

Předpis ústní léky jsou často velmi úspěšné v léčbě erektilní dysfunkce. Ale lidé s určitými zdravotními problémy, nebo kteří užívají některé jiné léky by se neměla používat. A všechny léky, může mít nežádoucí účinky. Promluvte si se svým lékařem o tom, zda ústní erektilní dysfunkce lék je pro vás to pravé, a rizika a přínosy léku.

Zjistěte si, co léky by mohly být pro vás to pravé ›