Vesint

2 - k-1 výhody: k léčbě deprese, porazit erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce (ED) a deprese jsou často nešťastné spojenci. Sexuální problémy jsou častým příznakem deprese. Jsou také častým vedlejším účinkem léčby antidepresivy. Všichni říkali, o 30 procent depresivních lidí tvrdí, že mají potíže s dosažením nebo udržením erekce.

Ale pokud jste muž s depresí, nemusíte přijmout žít s erektilní dysfunkcí. Existují kroky, které můžete podniknout k vyřešení problému a kultivovat uspokojující sexuální život.

Odkaz na depresi

Deprese je víc než procházející modré náladu. Je to dlouhodobé onemocnění, které postihuje pocity, myšlenky a chování. Je to také běžná porucha, stávkující více než 6 milionů evropských mužů ročně.

Jedním znakem deprese je ztráta zájmu o věci, které byly kdysi těšili, včetně sexu. Deprese může sám způsobit erektilní dysfunkce. Nebo, když erektilní dysfunkce má fyzickou příčinu, deprese může zhoršit.

Deprese může vést k erektilní dysfunkce, ale platí to i naopak. U některých mužů, stres způsobený sexuální problémy mohou zhoršit aktuální záchvat deprese, nebo vyrazit na nový. Je to začarovaný kruh, a prvním krokem k akci, je vyhledat odbornou pomoc pro obě onemocnění.

Odkaz na antidepresiva

Je tu jeden háček, když: Mnoho antidepresiva-léky používané k léčbě deprese, může způsobit erektilní dysfunkce jako vedlejší efekt. Pokud k tomuto problému dojde, nepřestávejte užívat antidepresiva. Místo toho, promluvit se svým lékařem o možných řešeních. Snížení dávky nebo přepnutí na jiný antidepresivum může pomoci. V některých případech, druhá léčba může být přidán do vašeho léčebného plánu. Některé studie prokázaly zlepšení při přidání:

  • Bupropion (Wellbutrin), antidepresivum, které pracuje odlišně od ty ostatní a mohou kompenzovat své sexuální nežádoucí účinky

  • Léky pro léčbu erektilní dysfunkce

Skuteční muži se dostat depresi

Deprese není charakterová vada nebo znak slabosti. Je to také není pomíjivé nálady, který můžete jednoduše chtít pryč. Je to vážná nemoc, ten, který může způsobit zmatek ve vašem osobním životě. Neléčí, může to vysaje energii a je těžké jíst, spát a pracovat.

To je důvod, proč vyhledávají léčbu pro depresi je tak důležité, a antidepresiva jsou jednou z hlavních možností léčby. Sexuální nežádoucí účinky mohou být stresující. Ale tím, že pracuje se se svým lékařem, můžete spravovat je a ještě dostat depresi pod kontrolou.