Vesint

Nevolnost

Co je nevolnost?

Nevolnost je velmi častým příznakem, který je často popisován jako pocit nevolnost nebo wooziness, nebo potřebu zvracet. Nevolnost doprovází širokou škálu mírných až závažných infekcí, nemocí, chorob a zranění, a to se vyskytuje ve všech věkových skupinách a populací.

Příznaky nevolnosti mohou být krátkodobé a rychle zmizí, protože v případě poruchy trávení. Ale příznaky mohou být také dlouhodobý nebo se obnoví po dobu dnů, týdnů a měsíců,, jako je například nevolnost vyvolané migrény, rakovina, zánět slinivky břišní, některých léků, nebo tělesnou trauma.

Nauzea se vyskytuje s dalšími příznaky, které mají vliv na trávící systém, stejně jako další systémy těla.

Nevolnost spojená s poraněním hlavy, krvavé stolice nebo zvracení krve může být příznakem vážné, potenciálně život ohrožující onemocnění a měla by být okamžitě vyhodnocen v nastavení nouzové.

Příznaky

Jaké další příznaky může dojít k nevolnosti?

Nevolnost může být doprovázeny dalšími příznaky v závislosti na základní onemocnění, poruchy nebo nemoci. Příznaky, které často ovlivňují trávicí trakt může také zahrnovat další systémy těla.... Přečtěte si více o nevolnost příznaky

PŘÍČINY

Co způsobuje nevolnost?

Nemoci, které je známo, že způsobují nevolnost patří infekce, otravy, malignity (rakovinu), zánět, trauma, obstrukce, a jiné abnormální procesy uvnitř trávicí, nervový, reprodukční, kardiovaskulárních, nebo endokrinních systémů.... Přečtěte si více o příčinách nevolnosti

Další články