Vesint

Zvracení

Co je zvracení?

Zvracení, také známý jako zvracení a zvracení, je silný vyhození obsahu žaludku je. Zvracení je běžným příznakem širokou škálu mírné až závažné onemocnění, poruch a onemocnění. Vyskytuje se ve všech věkových skupinách a populací a může nebo nemusí vyskytnout nevolnost.

V závislosti na příčině, zvracení může začít náhle a rychle zmizí, stejně jako v případě intoxikace alkoholem. Zvracení může opakovat po dnech, týdnech nebo měsících, jako je zvracení kvůli ranní nevolnost nebo slinivky břišní.

Zvracení může být příznakem onemocnění zažívacího ústrojí, jakož i poruchy dalších tělesných systémů.

Zvracení, která je spojena s poraněním hlavy, zvracení krve, závratě, slabost, nebo změnou úrovně vědomí může být příznakem závažné, potenciálně život ohrožující onemocnění. volejte na 911, pokud vy nebo někdo máte zkušenosti s některou z těchto příznaků,.

Příznaky

Jaké další příznaky může nastat při zvracení?

Zvracení může nastat s jinými příznaky v závislosti na základní onemocnění, poruchy nebo nemoci. Příznaky, které často ovlivňují trávicí trakt může také zahrnovat další systémy těla.... Přečtěte si více o zvracení příznaky

PŘÍČINY

Co způsobuje zvracení?

Nemoci, které je známo, že způsobují zvracení patří infekce, otravy, duševní zdraví, nemoci, malignity (nádory), zánět, trauma, obstrukce, a jiné abnormální procesy v trávicím systému, nervový systém, reprodukční systém, kardiovaskulární systém, nebo endokrinní systém.... Přečtěte si více o zvracení příčiny

Další články