Vesint

Vytvoření lepší sexuální život

Sex je součástí života, který je plný paradoxů. Odlupuje oblečení může mít nejsilnější z nás cítí výrazně zranitelný. Postupem času, sex se dokonce nejvíce milující partnera se může stát velmi povědomý - a, ano, Ho-hum - a přesto tam je obvykle hodně neprobádaných území prozkoumat. Stejně jako překvapivé, léčbě erektilní dysfunkce může oloupat zpět kryty na jiné problémy, které šly bez povšimnutí až do současnosti, jako jsou obtíže s vzrušení nebo nahlašování sexuální touhy partnera nebo fyzické nepohodlí při sexu. A zápas s erektilní dysfunkcí může započíst cyklus emocionální problémy a vztah problémy, které je třeba řešit i dříve, než sex může se obrátit k lepšímu.

Bez ohledu na to, co vás baví, nebo si stěžují na váš sexuální život, je pravděpodobné, že vy a váš partner by mohl podniknout kroky ke zlepšení jej. V tomto duchu, nabízíme tuto speciální sekci. Následující tipy vám pomohou získat a dát větší sexuální potěšení. A to je pravda, zda máte co do činění s erektilní dysfunkcí, nebo ne.

Mluvit se svým partnerem

Mnoho párů je těžké mluvit o sexu i za nejlepších okolností. Dojde-li k sexuální problémy, mohou pocity bolesti, studu, viny a zášť zastavit rozhovor dohromady. Vzhledem k tomu, dobrá komunikace je základem zdravého vztahu, navázání dialogu je prvním krokem nejen k lepšímu sexuální život, ale také užší citové pouto. Zde jsou některé tipy pro řešení této citlivé téma.

Najděte si ten správný čas si promluvit Existují dva typy sexuálních rozhovorů:. Ty, které mají v ložnici a ty, které mají jinde. Je to naprosto vhodné, informujte svého partnera, co se cítí dobře uprostřed milování, ale to je nejlepší počkat, až budete ve více neutrální polohy, aby diskutovali větších problémů, jako je erektilní dysfunkce, neodpovídající sexuální touhy, nebo orgasmus potíže.

Vyhněte se kritice návrhy. Gauči v kladném slova smyslu, jako "Jsem opravdu rád, když se dotkneš mé vlasy lehce takhle," spíše než se zaměřit na negativy. Přístup sexuální problém jako problém vyřešit, spíše než cvičení v přiřazení vinu.

Svěřte se svému partnerovi o změny ve vašem těle. Pokud již dosáhnout erekce jen z pomyšlení na sex, naučit svého partnera, jak se tě dotknout, spíše než nechat ji, myslím, že není dostatečně atraktivní, aby vás už probudit. Podporujte svého partnera mluvit otevřeně o všech obav, že mohou mít. Například, žena prochází menopauzou může zjistit, že vaginální suchost je problém, nebo že návaly horka se ji udržet v noci, oslabovat její energii. Je to mnohem lepší pro vás oba vědět, co se opravdu děje, spíše než interpretovat fyzikální změny, nedostatek zájmu.

Buďte upřímní. Jak náročné, jak to je mluvit o jakékoliv sexuální problém, že vyletí úrovně obtížnosti, jakmile otázka je pohřben v letech lží, ublížit, a zášť.

Nepoužívejte srovnávat lásku sexuální výkonnost. Vytvořit atmosféru péče a něhy. Neobviňujte sebe nebo svého partnera pro sexuální obtíže. Zaměřit se na udržení emocionální a fyzické intimity ve vašem vztahu.