Vesint

Deprese

Příznaky: mohl byste být v depresi?

Každý dostane na dně někdy. Ale když tyto pocity jsou perzistentní a vliv na váš každodenní život - zasahování práci, ve škole, a blízkých vztahů - deprese může být na vině. Bad rozchody, ztráta zaměstnání, smrt blízké osoby - všichni mohou vyvolat deprese. Ale traumatické události nejsou jedinou příčinou. To může také být způsobena tím, stres, strava, nebo lékařských onemocnění. A deprese může být rodinná záležitost, zděděné geny, nebo se dozvěděli o chování.

Přečtěte si více o příznaky deprese ›

Léčba: při akci

Vždycky jsem nesnášel, že komerční nás nutit, aby "to prostě udělat." Pro lidi s depresí, je to urážlivé - a zbytečné - protože nejmenší úkol může zdát jako obrovské překážky. Existuje mnoho časů v životě, při pohybu vpřed vyžaduje ložiska nepohodlí. Přechody ze střední školy na vysokou školu na vysokou školu, nebo z jednoho pracovního místa na jiné, pro nás výzvou zvládnout nové dovednosti. Ale lidé s depresí mají někdy tvrdší čas během těchto období, protože mají menší důvěru než průměrný člověk, nebo proto, že jejich talentu představoval nejhorší - ne proto, že je méně schopný než kdokoliv jiný.

Další informace o léčbě deprese ›

Život s depresí

Uvědomte si, že depresivní porucha je více než blues. Bez léčby deprese může trvat týdny, měsíce i roky. Prvním krokem je zjistit, váš primární péči lékaře. Velký důvod na hlavu doc: Některé léky a lékařské nemoci mohou způsobit symptomy, které se zdají jako deprese. Lékař se bude snažit vyloučit tyto možnosti.

Dozvědět se více způsobů, jak porazit depresi ›