Vesint

Bolest penisu

Co je bolest penisu?

Bolest penisu, nebo bolest penisu, zahrnuje jakoukoli bolest nebo nepohodlí, interní nebo externí, penisu. Penis je vnější struktura mužského reprodukčního systému, který se skládá z více částí. Patří mezi ně kořen, který spojuje penis do břišní stěny, tělo (hřídele), glans penis (hlava), a močovou trubici (trubice, která transportuje sperma a moč z těla ven).

Kromě toho, penis obsahuje svaly, nervy, cévy, a penisu odkladný vaz, který podporuje penis, když je vzpřímený. V penisu jsou tři komory z houbovité erektilní tkáně, která naplní krví a rozšířit během sexuálního vzrušení, což má za následek erekci.

V závislosti na vyvolávající příčině, může bolest penisu začnou náhle a naposledy krátce nebo postupně rozvíjet a přetrvávají. Bolest penisu se může pohybovat od tupé bolesti k prudkému náraz, a může dojít v důsledku různých onemocnění a nemocí, jako je alergie, zranění a infekce, včetně některých pohlavně přenosných chorob ( STD ). Bolest penisu může být způsobeno nemocí, které brání muže od s erekci a ovlivňují mužské sexuální zdraví a plodnost. Některé příčiny bolesti penisu mohou také narušit močení, což může způsobit poškození související orgány, jako je například močového měchýře a ledvin.

Pokud se u Vás objeví bolest penisu, která je často způsobené nemocí nebo nemocí, která vyžaduje lékařskou pomoc vyhledejte lékařskou pomoc. Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc (zavolejte 911), pokud jste, nebo někoho, kdo jste se, mít erekci, která je bolestivá a trvá více než čtyři hodiny. Kromě toho, volejte 911. pokud narazíte na penisu nebo varlat trauma nebo zranění, bolest varlat, nebo pokud uslyšíte "pop" nebo praskavé zvuky z penisu při erekci.

Příznaky

Jaké další příznaky může projevit bolestí penisu?

Bolest penisu mohou doprovázet další příznaky, které se mohou měnit v závislosti na základním onemocnění, poruchy nebo nemoci. Bolest může pocházet z penisu sám, nebo může dojít v důsledku onemocnění v okolních oblastech, jako je břicho, močového měchýře, varlat nebo prostaty.... Přečtěte si více o penisu bolestivých symptomů

PŘÍČINY

Co způsobuje bolest penisu?

Bolest penisu mohou být pociťovány na povrchu penisu nebo do kuželovitého tvaru glans penis (hlavy), těleso (hřídel), nebo kořen, který spojuje penis do břišní stěny. Můžete také cítit bolest ve Vašem močové trubice, což je trubice, která transportuje sperma a moč do a ven z penisu.... Přečtěte si více o příčinách bolesti penisu

Další články