Vesint

Otok penisu

Co je penis otok?

Pocit otok, nebo kolem vašeho penisu může způsobit, že se cítíte červené, zanícené a něžný. To může být teplý na dotek. Infekce je nejčastější příčinou otoku a zánětu. Otok infekce nebo zánětu je třeba odlišit od normálního otok (erekce penisu), ke kterému dochází v průběhu sexuální odezvu.

Penis otok může být doprovázena krvavé nebo růžovo-barevné moči (hematurií), svědění, vyrážka, zarudnutí, nebo nepohodlí. Otok penisu může být velmi nepříjemné a vytvořit problémy s každodenní život, sexuálních vztahů, a močení. Kromě příznaků a kolem penisu, může dojít s chřipkovými příznaky (únava, horečka, bolest v krku, bolest hlavy, kašel, bolesti), nebo špatné zdraví obecně.

Balanitis, zánět předkožky v obřízky chlapců a mužů-onemocnění často způsobeny špatnou hygienou, infekce nebo podráždění-může být také spojena s penis otok.

Některé pohlavně přenosné nemoci mohou způsobit otok penisu. Patří mezi genitální bradavice, herpes, syfilis (sexuálně přenosné onemocnění způsobené bakteriemi) a chlamydie.

Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, pokud máte penis otok doprovázené vysokou horečkou (vyšší než 101 stupňů Fahrenheita), zarudnutí šíří do třísel, nebo těžkou testikulární bolest. Penis otok obvykle není nouze, ale to může být příznakem onemocnění, které mohou být předány ostatním. Vyhledejte okamžitou lékařskou pomoc, pokud symptomy přetrvávají nebo způsobit, že obavy.

Příznaky

Jaké další příznaky může nastat s penis otok?

Otok penisu mohou doprovázet další příznaky, které se liší v závislosti na základním onemocnění, poruchy nebo nemoci.... Přečtěte si více o penisu otoky příznaky

PŘÍČINY

Co způsobuje otok penisu?

Otok penisu má mnoho různých příčin, a vyhodnocování dalších příznaků ve spojení s ním mohou pomoci identifikovat příčinu.... Přečtěte si více o penis otok příčiny

Další články