Vesint

Penisu vyrážka

Co je penilní vyrážka?

Penisu vyrážka je přítomnost skvrn nebo vředy na penisu a případně na jiných místech v tříslech nebo na genitáliích. To může být doprovázeno svěděním, které mohou být intenzivní, a bolest a citlivost. Související symptomy mohou zahrnovat puchýře, pálení nebo bolest při močení, zarudnutí, teplo či otok, svrbění, a jizva tkáně.

Penisu vyrážka může být velmi nepříjemné a trapné, a mohou vytvářet potíže s močením, sexuálních vztahů a denních aktivit. Kromě příznaků a kolem penisu, a v závislosti na příčině, penisu vyrážka může být doprovázena generalizované příznaky, jako jsou chřipkové příznaky (únava, horečka, bolest v krku, bolest hlavy, kašel, bolesti a bolesti) a chudé zdraví obecně.

Herpes je sexuálně přenosné infekce, která může způsobit bolestivé puchýře, jako boláky na penisu a genitálií. Papillomavirus infekce člověka může způsobit genitální bradavice, které se mohou jevit jako více kusů nebo bradavice na pohlavních orgánů. Jiné příčiny penisu vyrážky jsou podobné příčiny vyrážky jinde na těle a zahrnují lupénku, dermatitidu, chemické podráždění a alergické reakce. Svrab roztočů napadení může být také spojena s několika malými hrboly v oblasti svědění.

Penisu vyrážka není nouze, ale to může být příznakem nemoci, která může být přenesena na ostatní. Vyhledejte okamžitou lékařskou pomoc, pokud symptomy přetrvávají nebo způsobit, že obavy.

Příznaky

Jaké další příznaky může dojít k penisu vyrážka?

Penisu vyrážka může provázet další příznaky, které se liší v závislosti na onemocnění, poruchy nebo nemoci.... Přečtěte si více o penisu kožních příznaků

PŘÍČINY

Co způsobuje penisu vyrážku?

Penisu vyrážka může dojít z mnoha různých příčin, a vyhodnocení další příznaky ve spojení mohou pomoci identifikovat příčinu. Některé pohlavně přenosné infekce může mít za následek rány, puchýře nebo vyrážku na genitáliích. Jiné příčiny jsou spojené s alergickými reakcemi nebo podráždění.... Přečtěte si více o penisu vyrážka příčin

Další články