Vesint

Předkožka příznaky

Jaké jsou příznaky předkožkou problémy?

Předkožka je plášť z kůže, která pokrývá penis. Penis je vnější struktura mužského reprodukčního systému, který se skládá z více částí. Patří mezi ně kořen, který spojuje penis do břišní stěny, tělo (hřídele), glans penis (hlava), a močovou trubici (trubice, která transportuje sperma a moč z těla ven).

Kromě toho, penis obsahuje svaly, nervy, cévy, a penisu odkladný vaz, který podporuje penis, když je vzpřímený. V penisu jsou tři komory z houbovité tkáně, která naplní krví a rozšířit během sexuálního vzrušení, což má za následek erekci. Předkožka je volné záhyby kůže zasune automaticky, když je penis ztopořený. Předkožka může být zasunut ručně močení nebo vyšetření penisu.

Mnozí rodiče z kojenecké chlapců má předkožku chirurgicky odstraněny krátce po narození v procesu zvaném obřízce. Nicméně, obřízka sazby v Evropě klesá, zvyšuje výskyt neporušené předkožek. Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), výskyt obřízka se snížil z 56% v roce 2006 na 32,5% v roce 2009 (zdroj: CDC ). Světová zdravotnická organizace uvádí, že odhaduje, že 30% mužů na celém světě jsou obřezáni (Zdroj: WHO ).

 • Předkožka příznaky patří:

 • Krvácení z horní nebo spodní straně předkožky

 • Puchýře, vředy nebo vředy

 • Pocit pálení z předkožky

 • Neschopnost vytáhnout zpět, nebo zatáhnout předkožku odhalit penisu hlavu

 • Neschopnost vrátit zataženou předkožku na pokrytí nákladů na penisu hlavu

 • Bolest

 • Zarudnutí nebo jiné zabarvení

 • Smegma (silná sekrece, které se hromadí pod předkožkou)

 • Otok

 • Tear nebo jiné perforace

 • Bradavice

 • Bílé skvrny nebo skvrny

V závislosti na vyvolávající příčině, může předkožka příznaky začínají náhle a naposledy krátce nebo postupně rozvíjet a přetrvávají. Předkožka příznaky se může pohybovat od mírné a předávání velmi bolestivé. Mohou být v důsledku různých onemocnění, poruch a nemocí, jako je alergie, zranění, rakoviny a infekcí, včetně některých pohlavně přenosných chorob (STD). Neléčená vážné předkožka příznaků může vést k poškození předkožky a penisu hlavy, což může zase zabránit muže od mít erekci a ovlivnit mužskou sexuální zdraví a plodnost. Předkožka příznaky mohou také narušit močení, což může způsobit poškození související orgány, jako je například močového měchýře a ledvin.

Předkožka symptomy mohou být příznakem závažné a dokonce život ohrožující onemocnění, jako pohlavně přenosných chorob a rakoviny penisu. Vyhledejte okamžitou lékařskou pomoc, pokud máte předkožka příznaky, které jsou nevysvětlitelné, přetrvávají, nebo způsobit, že obavy.

Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc (zavolejte 911), pokud jste, nebo někoho, kdo jste se, mít zvětšení nebo otok hlavy penisu s těsnou, zúžení pásma předkožky tkáně pod hlavou. To by mohlo být onemocnění zvané Parafimóza, což může vést ke sněti a ztráty špičce penisu, pokud není rychle léčena. Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc (zavolejte 911), pokud máte krev v moči, nebo neschopnost močit, což by mohlo signalizovat močové zablokování.

Příznaky

Jaké další příznaky může nastat s předkožkou příznaky?

Předkožka příznaky mohou doprovázet další příznaky, které se liší v závislosti na základním onemocnění, poruchy nebo nemoci. Předkožka symptomy mohou pocházet z předkožky sám, nebo může dojít k onemocnění v obecné oblasti genitálií.... Přečtěte si více o předkožkou příznaky

PŘÍČINY

Co způsobuje předkožkou příznaky?

Předkožka příznaky mohou být způsobeny řadou onemocnění a onemocnění, jako je například alergické reakce, podráždění, nebo infekce, jako je pohlavně přenosné choroby (STD). Předkožka příznaky mohou být způsobeny také zranění nebo trauma v důsledku chirurgického zákroku, úrazu nebo sexuální aktivity.... Přečtěte si více o předkožku příznaky a příčiny

Další články