Vesint

Bent penis

Co je ohnutý penis?

Bent penis označuje abnormální tvaru penisu. Zatímco otok penisu může dojít z několika nemocí, může skutečné ohnuté penis je výsledkem dvou vzácných onemocnění, onemocnění a penilní fraktura Peyronieova, která bude předmětem tohoto článku.

Peyronieho onemocnění je zánětlivé onemocnění, které postihuje penis. Penis může být zakřivené nebo ohnuté v důsledku růstu fibrózní jizevnaté tkáně (plaku) pod kůži penisu. Příčina Peyronieho choroby není známa, ale může být v důsledku předchozí zranění penisu, což vede krvácení do penisu, nebo může být případně přičíst autoimunitní onemocnění. Onemocnění se vyskytuje nejčastěji u mužů nad 40 let věku (Zdroj: Pubmedhealth ).

Příznaky Peyronieho choroby se liší u postižených mužů. Někteří lidé mohou mít mírné příznaky, které vyřeší na vlastní pěst. Jiní mohou vyskytnout závažné příznaky, jako je například snížení flexibility penisu a bolesti při erekci. Ohnuté penis kvůli Peyronieho nemoci může být zřejmé, s nebo bez erekce a může být spojeno s bolestí, zkrácení penisu a bolestivé nebo obtížné pohlavní styk.

Zranění během erekce může způsobit zlomeninu penisu vedoucí k ohnuté penisu. Náhlé nebo silný ohyb z vztyčeného penisu může prasknout jeden nebo oba z válců v penisu, které naplní krví vytvořit erekci. Nejčastěji penisu lomové výsledky z prudkých změn pohybu při agresivním styku či masturbaci. Muži mají prostaty, rakovina radiační léčbu nebo operaci, mají nejvyšší riziko fraktury penisu.

Bent penis je vzácné onemocnění, ale zlomený penis je vážné onemocnění, které vyžaduje okamžitou lékařskou péči, vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc (zavolejte 911) na penisu zlomeninu nebo poranění..

Pokud váš ohnutý penis je trvalá nebo způsobí, že obavy, vyhledejte lékařskou pomoc.

Příznaky

Jaké další příznaky může nastat s ohnutým penisem?

Bent penis může doprovázet další příznaky, které se liší v závislosti na onemocnění, poruchy nebo nemoci.... Přečtěte si více o ohnuté penis příznaky

PŘÍČINY

Co způsobuje ohnutý penis?

Otok penisu může dojít z několika nemocí. Nicméně, skutečné ohnuté penis u dospělých může být kvůli Peyronieho nemoci nebo penilní fraktury.... Přečtěte si více o ohnuté penis příčin

Další články