Vesint

Bent penis: příčiny

Co způsobuje ohnutý penis?

Otok penisu může dojít z několika nemocí. Nicméně, skutečné ohnuté penis u dospělých může být kvůli zlomenině Peyronieovou onemocnění nebo penisu.

Peyronieho onemocnění je zánětlivé onemocnění, které postihuje penis. Penis může být zakřivené nebo ohnuté v důsledku růstu fibrózní jizevnaté tkáně (plaku) pod kůži penisu. Příčina Peyronieho choroby není známa, ale to může být způsobeno předchozí zranění penisu, nebo to může být případně výsledkem autoimunitní onemocnění.

Zranění během erekce může způsobit ohnutý penis vyplývající z fraktury penisu. Náhlé nebo silný ohyb z vztyčeného penisu může prasknout jeden nebo oba z válců v penisu, které naplní krví vytvořit erekci.

Příčiny ohnuté penis

Ohnuté penis může být způsobeno dvěma vzácnými onemocněními, včetně:

  • Zlomenina penisu
  • Peyronieho choroba

Závažné nebo život ohrožující příčiny ohnutý penis

V některých případech, ohnuté penis může být příznakem zlomeniny penisu, závažné nebo život ohrožující onemocnění, které by měly být okamžitě vyhodnocen v nastavení nouzové.

Otázky pro diagnostiku příčiny ohnuté penisu

Chcete-li diagnostikovat nemoc, lékař nebo licenci zdravotníkem se vás zeptat na několik otázek týkajících se vašeho ohnuté penisu, včetně:

  • Kdy jste se poprvé všimnete váš penis byl ohnut?
  • Je váš penis ohnuté po celou dobu, nebo jen během erekce?
  • Máte nějaké další příznaky?
  • Už jste každý zraněný svůj penis?
  • Máte bolest v penisu?

Jaké jsou možné komplikace ohnutý penis?

Vzhledem k tomu, ohnuté penis může být kvůli fraktuře penisu, může selhání, aby vyhledali léčbu vést k vážným komplikacím a trvalým poškozením. Poté, co je základní příčinou je diagnostikována, je pro vás důležité dodržovat léčebný plán, který vám a vaší zdravotní péče profesionální design speciálně pro vás snížit riziko možných komplikací, včetně:

Odkazy:

Penis poruchy. MedlinePlus, služby Národní lékařské knihovny National Institutes of Health. http://www.nlm.nih.gov/medlineplus/penisdisorders.html.

Zakřivení penisu. Peyronieho choroby. MedlinePlus, služby Národní lékařské knihovny National Institutes of Health. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmedhealth/PMH0002257/.

ÚVOD

Co je ohnutý penis?

Bent penis označuje abnormální tvaru penisu. Zatímco otok penisu může dojít z několika nemocí, může skutečné ohnuté penis je výsledkem dvou vzácných onemocnění; Peyronieho choroba a penilní fraktura, která bude předmětem tohoto článku.... Přečtěte si více o ohnutý penis zavedení

Příznaky

Jaké další příznaky může nastat s ohnutým penisem?

Bent penis může doprovázet další příznaky, které se liší v závislosti na onemocnění, poruchy nebo nemoci.... Přečtěte si více o ohnuté penis příznaky

Další články