Vesint

Penilní pocit pálení

Co je penilní pocit pálení?

Penisu pálení je pocit pálení, zarudnutí, teplo či otok v genitálií, zejména v penisu. Ten pocit může být doprovázen puchýře, bolest, krvavý nebo růžový-barevné moči (hematurií), svědění, olupování, vyrážka, výtluků, nebo otoky. Penisu pálení může být velmi nepříjemné a vytvářet potíže s močením, sexuální vztahy, a denní aktivity. Kromě příznaků a kolem penisu, může být doprovázena generalizované příznaky, jako jsou chřipkové příznaky ( únava, horečka, bolest v krku, bolest hlavy, kašel, bolesti) a špatný zdravotní stav obecně.

Uretritida je zdravotní podmínky pro zánět močové trubice, což je častou příčinou penisu pálení. Cystitida (zánět močového měchýře) nebo prostatitidy (zánět prostaty), může být také spojena s pocity pálení v genitáliích. Sexuálně přenosné nemoci jsou příklady infekcí, které mohou způsobit penisu pálení. Tyto nemoci jsou herpes, genitální bradavice (papillomavirus infekce člověka), syfilis (sexuálně přenosné onemocnění způsobené bakteriemi), chlamydie, nebo kapavku.

Muži, kteří jsou neobřezanec (kteří mají předkožku zbývající kolem penisu) jsou náchylné k balanitidou, zánětu předkožky nejčastěji způsobené špatnou hygienou, ale může být také v důsledku infekce nebo dráždivé látky.

Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc (zavolejte 911), pokud se setkáte s prodlouženou, bolestivou erekci, náhlý vznik těžké bolesti varlat, pokud máte zarudnutí a citlivost šíří po celém rozkroku, nebo pokud se u Vás objeví náhlé deformitou penisu doprovázeném závažnou bolestí.

Příznaky

Jaké další příznaky může nastat s penilní pálení?

Penisu pálení mohou doprovázet další příznaky, které se liší v závislosti na základním onemocnění, poruchy nebo nemoci.... Přečtěte si více o penisu pálení příznaky

PŘÍČINY

Co způsobuje pálení penisu?

Penisu pálení může mít řadu různých příčin. Vyhodnocení jiné příznaky, které mohou nastat současně může pomoci zdravotníkem určit příčinu.... Přečtěte si více o penisu pálení příčiny

Další články