Vesint

Penilní svědění

Co je penilní svědí?

Penisu svědění je dráždivý, dráždí pocit doprovázený přetrvávající potřebu nuly. To může být doprovázeno výskytem hrboly, zbarvení, nebo červené skvrny na genitálie a varlat oblasti. Související symptomy mohou zahrnovat puchýře, pálení nebo bolest, zarudnutí, teplo či otok, svrbění, a jizva tkáně.

Penisu svědění může být velmi nepříjemné a trapné, a vytvořit potíže s močením, sexuální vztahy, a denní aktivity. Kromě příznaků a kolem penisu, a v závislosti na příčině, penisu svědění může být doprovázena všeobecných příznaků, jako jsou chřipkové příznaky ( únava, horečka, bolest v krku, bolest hlavy, kašel, bolesti kloubů) a špatný zdravotní stav obecně.

Mnoho sexuálně přenosné nemoci mohou způsobit svědění penisu. Mezi ně patří herpes, genitální bradavice (lidský papillomavirus, HPV, nebo infekce), kapavku, trichomoniáza, svrab, stydké vši a chlamydie.

Muži, kteří jsou neobřezanec (kteří mají předkožku zbývající kolem penisu) jsou náchylné k balanitidou, zánětu předkožky, která je často způsobené špatnou hygienou, podráždění nebo infekce.

Penisu svědění není nouze, ale to může být příznakem nemoci, která může být přenesena na ostatní. Vyhledejte okamžitou lékařskou pomoc, pokud symptomy přetrvávají nebo způsobit, že obavy.

Příznaky

Jaké další příznaky může nastat s penilní svědí?

Penisu Svědění může doprovázet další příznaky, které se liší v závislosti na onemocnění, poruchy nebo nemoci.... Přečtěte si více o penisu Svědění symptomy

PŘÍČINY

Co způsobuje svědění penisu?

Penisu svědění může mít řadu různých příčin. Vyhodnocení jiné příznaky ve spojení s ním mohou pomoci identifikovat příčinu. Sexuálně přenosné nemoci jsou nejčastější příčinou svědění penisu, ale nemoc může vzniknout alergie, nonsexually přenosných infekcí, a podráždění nebo zánětu z jiných příčin.... Přečtěte si více o penisu Svědění příčin

Další články