Vesint

Příznaky Penis

Jaké jsou příznaky problémů penis?

Příznaky Penis jsou všechny typy příznaků, které mají vliv na penis, včetně vypouštění, zánětu, zarudnutí nebo otok. Mechanické problémy, jako je ohýbání nebo trvalé erekce, jsou jiné typy penisu symptom.

Příznaky Penis jako je zánět nebo zarudnutí může být doprovázeno puchýře, krvavé nebo růžovo-barevné moči (hematurií), svědění, odlupování, svrbění, bolest nebo citlivost, a jizev. Tyto příznaky mohou být velmi nepříjemné a vytvářet potíže s močením, sexuální vztahy, a denní aktivity. Kromě příznaků a kolem vašeho penisu, může dojít k generalizované příznaky, jako jsou chřipkové příznaky ( únava, horečka, bolest v krku, bolest hlavy, kašel, bolesti), s některými penis příznaky.

Sexuálně přenosné nemoci jsou jednou z příčin penis příznaků. Patří mezi genitální bradavice, herpes, syfilis (sexuálně přenosné onemocnění způsobené bakteriemi), svrab, stydké vši a chlamydie. Příznaky Penis lze také přičíst k infekci močových cest. Balanitis, zánět předkožky kolem penisu způsobené špatnou hygienou, dráždivých od mýdel a detergentů, nebo infekce je další příčina penis příznaků.

Vážné nebo život ohrožující příčiny penis příznaky patří penilní frakturu v důsledku traumatu, priapismus (bolestivá a trvalou erekci), a Fournier je sněť (těžká a šíření infekce v tříslech).

Pokud se u Vás objeví prodlouženou, bolestivou erekci, náhlý nástup těžké testikulární bolest, zarudnutí a bolestivost šíří po celém rozkroku, nebo náhlé deformitou penisu doprovázené silnou bolestí okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc (zavolejte na 911).

Příznaky

Jaké další příznaky může nastat s penis příznaky?

Příznaky Penis může doprovázet další příznaky, které se liší v závislosti na základní onemocnění, poruchy nebo nemoci.... Přečtěte si více o penisu příznaky

PŘÍČINY

Co způsobuje penis příznaky?

Příznaky penisu mají řadu různých příčin, a vyhodnocení další příznaky ve spojení s nimi mohou pomoci identifikovat příčinu. Sexuálně přenosné nemoci, infekce močových cest, rakoviny, a alergické reakce jsou všechny příčiny penis příznaků.... Přečtěte si více o penisu příznaky a příčiny

Další články