Vesint

Vypouštění Penis

Co je výboj penis?

Výboj penisu nastane, když kapalina uniká z vašeho penisu. Jak tloušťka a barva (mléčně bílý, nazelenalý, nebo žlutá) na vypouštění se může lišit. Výboj může mít za následek infekce, včetně sexuálně přenosných infekcí. Uretritida je termín používaný se odkazovat na zánět močové trubice v důsledku jakékoli příčiny, který je často doprovázen výbojem penisu.

Vypouštění Penis může být doprovázena krvavé nebo růžovo-barevné moči (hematurií), svědění, vyrážka, zarudnutí, otok nebo. Vypouštění penisu může být velmi nepříjemné a vytvořit problémy s každodenní život, sexuálních vztahů, a močení. Kromě příznaků a kolem penisu, může dojít s chřipkovými příznaky ( únava, horečka, bolest v krku, bolest hlavy, kašel, bolesti) a špatný zdravotní stav obecně.

Balanitis, zánět předkožky v obřízky chlapců a mužů, což je způsobeno špatnou hygienou, infekce nebo podráždění, může být spojena s vypouštěním penisu.

Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, pokud máte výtok penis doprovázenou vysokou horečkou (vyšší než 101 stupňů Fahrenheita), zarudnutí a otok šíří do třísel, nebo těžkou testikulární bolest. Vypouštění Penis je obvykle nouze, ale to může být příznakem nemoci, která může být přenesena na ostatní. Vyhledejte okamžitou lékařskou pomoc, pokud symptomy přetrvávají nebo způsobit, že obavy.

Příznaky

Jaké další příznaky může dojít k vybití penis?

Vypouštění Penis může doprovázet další příznaky, které se liší v závislosti na základní onemocnění, poruchy nebo nemoci.... Přečtěte si více o příznacích vybíjení penis

PŘÍČINY

Co způsobuje vypouštění penis?

Vypouštění Penis může mít řadu různých příčin. Vyhodnocení další příznaky v souvislosti s tímto onemocněním mohou pomoci zdravotníkem určit příčinu.... Přečtěte si více o vypouštění penis příčin

Další články