Vesint

Šest all - přírodní tipy sex

Přírodní způsoby, jak zvrátit Erektilní dysfunkce

Hledáte přírodní způsoby, jak obejít nebo zvrátit erektilní dysfunkce? Přeskočit doplňky a zkuste tyto tipy pro lepší sexuální život a celkový zdravotní stav. Lepší nálada a kvalita života jsou přidány bonusy. Pro více způsobů, jak zlepšit svůj sexuální život, viz zvláštní část "Vytvoření lepší sexuální život."

  1. Zahájit pěší cestu. Jen 30 minut chůze denně bylo spojeno s 41% snížením rizika Erektilní dysfunkce je, podle jedné studie Harvard, zatímco samostatné studie uvádějí, že mírné cvičení může pomoci obnovit sexuální výkonnost u obézních mužů středního věku s poruchami erekce dysfunkce.

  2. Jezte v pořádku. Přejděte vzestupnou na ovoce, zeleniny, celozrnných výrobků a ryb, zatímco bagatelizovat červeného a zpracovaného masa a rafinovaných obilovin, stravu, která zmírnila pravděpodobnost erektilní dysfunkce v Massachusetts Male Aging Study. Další tip: chronické nedostatky vitamínu B 12 - nalezené v škeble, losos, pstruh, hovězí maso, obohacené cereálie a jogurt - může poškodit míchu, potenciálně zkratování nervy odpovědné za pocit, stejně jako sádkující zprávy tepen v penisu. Multivitamíny a obohacené potraviny jsou nejlepší sázky pro ty, kteří absorbují B 12 špatně, včetně mnoha starších dospělých a někdo s atrofické gastritidy, onemocnění, které mohou mít vliv na téměř jeden ze tří lidí věku 50 a starších.

  3. Zkontrolujte, zda vaše zdraví cév Příznaky, které vás na cestě k špatné cévní zdraví patří stoupající hladiny krevního tlaku, hladiny cukru v krvi, LDL (špatný). cholesterolu a triglyceridů, nízkou hladinu HDL (dobrý) cholesterolu a rozšiřující se pas. Poraďte se se svým lékařem, aby zjistil, zda je váš cévní systém - a tím své srdce, mozek a penis - je v dobrém stavu a potřebuje tune-up pomocí změny životního stylu a, pokud je to nutné, léky.

  4. Změřte si obvod pasu výbava je dobrá obrana -. Muž s 42-palcový pasu je 50% větší pravděpodobnost, že erektilní dysfunkce, než jeden s 32-palcový pasu.

  5. Slim dolů. Tip váhy na zdravou váhu. Obezita zvyšuje riziko cévních onemocnění a cukrovky, dvou hlavních příčin erektilní dysfunkce. A přebytečný tuk dráteníci s několika hormonů, které se mohou krmit do problému, taky. Potřebujete další důvody? Zeštíhlení pomáhá s tipy 3 a 4.

  6. Pohnout. Vlastně, přesunout několik svaly pánevního dna, včetně ischiocavernosus, která zvyšuje tuhost při erekci, a Bulbocavernosus, který pomáhá udržovat krev z opuštění penis stisknutím tlačítka na klíče žíly. V randomizované, kontrolované studii 55 britských mužů, tři měsíce dvakrát denně sad Kegel cvičení, které posilují těchto svalů, kombinované s biofeedback ak tomu i poradenství o změny životního stylu - přestat kouřit, zhubnout, omezující alkohol - pracoval mnohem lépe, než jen poradenství v oblasti změny životního stylu. Během příštích tří měsíců, kontrolní skupina také cvičil kegels a zkušenosti v podobných zlepšení erekce. Po šesti měsících, 40% ze všech předmětů se opět normální erektilní funkce, a téměř 36% se zlepšila.