Vesint

Cukrovka

Diabetes fakta

Diabetes je onemocnění, které má za následek špatnou regulaci hladiny glukózy v krvi v těle. typ 1 a typ 2 diabetes přehled ›

Jaké jsou různé typy diabetu?

Diabetes je zastřešující termín, který se odkazuje na skupinu nemocí označených vysoké hladiny glukózy v krvi. Typ diabetu člověk má, závisí na schopnosti provést, nebo použití inzulínu, gatekeeper, který umožňuje glukózy správně vstupovat do buněk.

Přečtěte si více o různých typech diabetu ›

Existuje lék na cukrovku?

Zatímco tam není lék na diabetes typu 1 dnes, hodně světlá výška je vyroben na hledání léku na cukrovku. Někteří lidé s diabetem 2. typu, ale je známo, že zvrátit jejich onemocnění a zavázala k přísnému programu životního stylu opatření, která zahrnují hubnutí, zdravé stravy a cvičení.

Přečtěte si více o tom, co je na obzoru, na cukrovku ›

Život s diabetem

Pokud jste měl cukrovku chvíli, víte, že řízení ze dne na den, z Vašeho onemocnění je důležité pro vaše zdraví. Také víte, že to může být náročné. Někdy můžete mít pocit, odradit a se divit, jak budete držet ji. Klíčem k úspěchu je udržení motivace.

"To může pomoci přemýšlet o léčbě diabetu jako cestu," říká Anna Simos, MPH, CDE, diabetes vzdělání specialista klinický. "Pokud máte trpělivost, budete mít lepší péči o sebe. Jen si to jeden den v čase. Když se dostanete mimo trať, odpustit a neustále v pohybu vpřed."

Identifikace vaše konkrétní úskalí vám pomůže dostat zpátky na trať. Zde jsou některé běžné překážky, které jste možná setkali a tipů, jak za nimi.

Dozvědět se více o životě s diabetem typu 2 ›