Vesint

Uvedení zábavu zpět do sexu

I v dosažení co nejlepšího vztahu, sex může být nudný po řadu let. S trochou představivosti můžete oživit jiskru.

. Být odvážný Možná jste nikdy neměl sex na podlaze v kuchyni nebo na odlehlém místě v lese, nyní by mohl být čas to zkusit. Nebo zkuste zkoumání erotické knihy a filmy. Dokonce i jen pocit nevázanost dostanete od odhlašování X-ohodnocený film na místní videopůjčovně může se budete cítit hravý.

Buďte smyslná. Vytvořit prostředí pro milování, který apeluje na všech pěti smyslů. Soustřeďte se na pocit chladu listů proti kůži, v rytmu jazzové melodie, vůně květin po místnosti, měkké zaměření svíček a chuti zralé, šťavnaté ovoce. Při milování se svým partnerem Pomocí této zvýšené smyslové vědomí.

Buďte hraví. Nechte milostné poznámky v kapse svého partnera pro něj najít později. Udělejte si bublinkovou koupel spolu - teplá útulný pocit máte, když se dostanete ven z vany je velký lead-in k sexu. Tickle. Smějte se.

Buďte kreativní. Rozšiřte své sexuální repertoár a měnit své skripty. Například, pokud jste zvyklí na milování v sobotu v noci, vyberte neděli ráno místo. Experimentovat s novými pozicemi a aktivit. Zkuste sexuální hračky a sexy spodní prádlo, pokud jste nikdy předtím.

Být romantický. Přečtěte si poezie navzájem pod stromem na kopci. Překvapte sebe s květinami, pokud to není zvláštní příležitost. Naplánujte si den, kdy vše, co udělat, je ležet v posteli, mluví, a být intimní.

Nejdůležitějším nástrojem máte k dispozici, je váš postoj k sexualitě. Vyzbrojeni dobré informace a pozitivním výhledem, měli byste být schopni si zdravý sexuální život na mnoho let dopředu.