Vesint

Alkoholismus a rodinná anamnéza

Pokud máte rodiče, prarodiče, nebo jiné blízkého příbuzného s alkoholismem, můžete mít problémy s alkoholem dolů na silnici. Mnohé studie dětí alkoholiků zjistili, že jsou asi čtyřikrát větší pravděpodobnost vzniku problémů s alkoholem, říká, že Národní institut na zneužívání alkoholu a alkoholismus (NIAAA).

Alkoholismus, ale není určena pouze geny dědí. Ve skutečnosti, více než polovina všech dětí alkoholiků nestanou alkoholici. Mnoho faktorů ovlivňuje riziko vzniku alkoholismu. Patří mezi ně jak vás, své přátele, své rodiče zvedl stresu úroveň, a jak dispozici je alkohol.

S vědomím, že jste v nebezpečí, je důležité, i když, protože můžete podniknout kroky k ochraně sebe.

Některé příznaky

Podle NIAAA, alkoholismus je nemoc, která zahrnuje následující čtyři příznaky:

1.. Craving-silná potřeba nebo touha pít

2. Ztráta ovládání, není schopen přestat pít

3. Fyzická závislost, abstinenční příznaky, jako je nevolnost, pocení, třes a úzkost, když se přestat pít

4. Tolerance, je třeba pít větší množství alkoholu v průběhu času

Co dělat,

Pokud máte obavy, že vaše rodina Historie problémů s alkoholem nebo vaše neklidné rodinného života, při kterém je riziko, že se stanou alkoholik, zde jsou některé kroky z NIAAA, které pomáhají zabránit tomu, aby:

  • Vyvarujte se pití nezletilých. Riziko závislosti na alkoholu je vyšší, pokud začnete pít v raném věku. To je proto, že z obou sociálních faktorů a genů.

  • Pijte mírně jako dospělý. Pokud máte v rodinné anamnéze alkoholismus, vy jste větší riziko, že se stanou závislí na alkoholu. Měli byste se obrátit i mírné pití s ​​opatrností, protože vám to může připadat obtížné zůstat na této úrovni.

Vyhledejte pomoc

Pokud vaše rodina má problémy s alkoholem a máte obavy, můžete být míří tímto způsobem stejně, poraďte se se svým lékařem nebo látka-zneužívání poradce. Mohou doporučit podpůrné skupiny nebo organizace.

Pokud jste dospělý, který již začal pít, Váš lékař může zhodnotit své pití. On nebo ona může říct, pokud potřebujete snížit zpět a poradí vám, jak na to.