Vesint

Hodnocení erektilní dysfunkce

Mnozí lidé cítí v rozpacích, poraďte se s lékařem o erektilní dysfunkce. Tento společný problém se dá léčit, ale pouze tehdy, pokud Váš lékař o tom ví. Váš lékař bude pravděpodobně klást otázky týkající se vašeho erektilní dysfunkce. Ať už jste požádáni, nebo ne, informujte svého lékaře, co by mohlo pomoci lékař porozumět problému. Váš lékař může provést zkoušku a může spustit nějaké testy pomoci najít příčinu vašeho erektilní dysfunkce.

Jednoduchá zkouška

Lékařské vyšetření může pomoci lékař pochopit, co je příčinou vašeho problému. erektilní dysfunkce je někdy prvním příznakem nějakého jiného zdravotního problému, takže lékař může zjistit váš celkový zdravotní stav. On nebo ona může také zkoumat penis, šourek, a varlata. Informujte svého lékaře o všech lécích, které užíváte, včetně předepsané a volně prodejné léky, stejně jako veškeré byliny a doplňků.

Můžete mít nějaké testy

Váš lékař může doporučit některé nebo všechny z těchto zkoušek:

  • Krevní testy měří hladinu hormonů a lipidů (tuků v krvi, včetně cholesterolu ). Další testy zkontrolujte, zda cukrovkou nebo pomoci ukázat zdraví vašich jater, ledvin a prostaty.

  • Testy průtok krve zjistit, jak dobře krve se pohybuje přes váš penis.

  • Rektální zkouška kontroluje pro rozšířené prostaty žlázy. Rozšířené prostaty a erektilní dysfunkce jsou spojeny v nedávných studií.

  • Dodatečné zkoušky kontrolovat jiných chorob, které omezují vaši schopnost mít pohlavní styk.

Váš léčebný plán

Na to, co říkáte, založené a co každá zkouška ukazuje, lékař doporučí léčebný plán. Prvním krokem může být pokusit Erektilní dysfunkce léky, protože pomáhají většinu mužů. Pokud tomu tak není vám pomoci, může Váš lékař navrhnout i jiné druhy léčby. Vy a váš partner může také chtít diskutovat o možnosti, které by nejlépe pracovat ve vašem vztahu. Léčba může zahrnovat řešení příčiny zdravotních problémů, jako je například snížení vašeho cholesterolu. A poradenství lze doporučit, aby hovořit o základních citových problémech.