Vesint

Chřipky a nachlazení

Nachlazení a chřipka fakta

Je pravděpodobné, že jste se zacházení s těmito společnými nemocí v průběhu svého života. Ale jak stárnete, vaše tělo má těžší bojů off infekce. Přečtěte si více ›

Příznaky nachlazení a chřipky

Neexistuje žádný lék na nachlazení nebo sezónní chřipky. Oba jsou způsobeny viry, takže antibiotika nepomůže. Špatné zprávy, když jste sniffly, bolavý, a celkově nešťastný. Více než 200 virů způsobují rýmu, ale méně příčina chřipka. Které chyby se řítí na vás?

Přečtěte si více o příznacích chřipky a nachlazení ›

Léčba nachlazení a chřipky

Můžete chytit za studena kdykoli během roku. A často, vy a vaše rodina může najít sami hledají pomoc svého poskytovatele zdravotní péče v bojování utrpení, které nemoc může způsobit. Ty mohou být dokonce doufají, že zázračný lék, který bude poskytovat okamžitý lék.

Je snadné si splést antibiotika jako magický lék na nachlazení. Po dlouhou dobu, antibiotika svědomitě léčit nemoci, které byly určeny k použití pro, jako je bakteriální zápal plic, zánět vedlejších nosních dutin, angína a. V poslední době bylo prokázáno, že mnoho druhů žaludečních a duodenálních vředů jsou způsobeny bakteriemi (Helicobacter pylori), a mohou být léčeny antibiotiky. Takže, může se zdát, že by měly fungovat při nachlazení a chřipce, stejně.

Další informace o léčbě nachlazení a chřipky ›

Život s nachlazením a chřipkou

To začíná kýchat a rýma. Z příznaky Vašeho dítěte, máte podezření, že máte co do činění s chladem. Chcete-li pomoci vaše dítě cítit se lépe, ale volba mezi bezpočtem over-the-counter (OTC) za studena a léky proti kašli může být skličující, zejména proto, US Food and Drug Administration (FDA) se doporučuje před jejich použitím u dětí mladších šesti let.

Mnoho výrobků obsahují směs složek, určen k léčbě více než jeden příznak, včetně příznaků vaše dítě nemusí mít.

Zeptejte se svého dětského lékaře, co on nebo ona doporučuje pro různé symptomy, a to dříve, než Vaše dítě dostane rýmu.

Dozvědět se více o životě s nachlazení a chřipky ›