Vesint

Tvorba plánuje otěhotnět

Uděláte spoustu plánů, když otěhotněla. Můžete si vybrat školky barvy a dětská jména, rozšířit svůj domov nebo změnit pokojů. Ale také je třeba naplánovat před představit.

Další lékaři nyní naznačují předsudek prohlídku a předsudek poradenství, než se dostane vážně mít dítě. Mnoho problémů, které mohou mít vliv na těhotenství lze vyhnout, pokud zabývat a řešit před otěhotněním.

Plánování do budoucna je důležité, protože tam je důležitý vývoj varhany v prvních osmi týdnech těhotenství "pre-pojetí seznam může pomoci zajistit, že když dojde k početí, je optimální prostředí, prosazovat a podporovat normální vývoj všech fetálních orgánů.

Zdravé váhy

Obezita je jedním z mnoha možných problémů. CDC říká, že obézní a obézní ženy čelí vyššímu riziku po porodu se srdečními problémy a jiné vady. A pokud máte cukrovku, která není léčena před otěhotnět, riziko se zvyšuje na mozku, míchy, gastrointestinální a srdečních vad ve vašem dítěti.

Hmotnost je klíčovou otázkou pro matky-k-být. Podváhou ženy mají vyšší riziko nízké porodní hmotnosti dětí, v souladu s Evropským College porodníků a gynekologů. Páry, které plánují dítě, by měly zřídit poradenské sezení se svým lékařem.

Měli byste se také diskutovat o dietu a cvičení. Otázky Dieta patří příjem vápníku matky, stejně jako použití multivitamíny před těhotenstvím. Například US Public Health Service doporučuje všem ženám získat 400 mikrogramů kyseliny listové denně. Dostatek kyseliny listové pomáhá zdravému vývoji neurologického systému nenarozeného dítěte.

Další otázky

Další problematickou otázkou: použití over-the-counter nebo předpis léků, stejně jako jakékoli onemocnění, které vyžaduje léčbu. Mnoho žen s chronickými zdravotními problémy, nevědí, že léky mohou dát dítě v ohrožení. Ženy by měly promluvit se svým lékařem o strategiích, jak minimalizovat riziko pro plod.

Rodinné historie obou rodičů hrají roli při určování genetické poruchy nebo vady. Pre-pojetí poradenství může poskytnout vhled do určité genetické riziko, že vy a váš partner nemusí být vědomi, říká College.

Otcové hrají také velkou roli ve zdraví dítěte. Odstranění alkohol, tabák nebo drogy použít tři-šest měsíce před početím může vést k větší a lepší sperma, tvrdí College.

Pre-pojetí Kontrolní seznam

Zde je navrhl seznam pro ženy, které mohou chtějí mít dítě:

 • Ovládat své hmotnosti. Ženy, které váží příliš mnoho nebo příliš málo poraďte s lékařem naučit se jejich ideální tělesné hmotnosti.

 • Dostaňte se do formy. Ženy, které jsou v dobré fyzické nemoci mají obecně jednodušší těhotenství a lepší výsledky.

 • Jezte výživnou stravu. Dobrá výživa je součástí dobrého zdraví, a to jak pro ženy, tak pro plánovanou nebo aktuální těhotenství.

 • Přestat kouřit a vyhnout pasivnímu kouření.

 • Přestat pít alkohol.

 • Promluvte si se svým lékařem o případných léků, které užíváte. Včetně bylinných či alternativní medicíny.

 • Začněte užívat multivitamin, který obsahuje 400 mikrogramů kyseliny listové alespoň dva měsíce před otěhotnět.

 • Váš lékař ověří vaši imunitu proti zarděnkám a planým neštovicím. Pokud si myslíte, že jste měli, nebo byly očkovány jako dítě, krevní test může ukázat, jestli jsi pořád imunní. Pokud nejste imunní, získat nové očkování. Očkování by mělo být měsíc nebo více před početím.

 • Se nechali testovat na HIV a hepatitidy B.

 • Podívejte se na své a rodinné historie vašeho partnera identifikovat případné genetické problémy.

 • Vyhněte se měkké sýry, deli masa a tepelně neupravené párky v rohlíku. Tyto mohou být potraviny kontaminovány bakterie Listeria. Infekce v prvním trimestru těhotenství může být spojeno s potratem.

 • Vyhněte se syrové a nedostatečně tepelně maso a ryby. Informujte se u CDC pro seznam ryb, které obsahují nepřijatelné hladiny rtuti.

 • Získejte screening cystické fibrózy. Pokud jsi Žid, se promítá na Tay-Sachs nemoc. Pokud jste africké evropské, se promítá na srpkovitá anémie. Ujistěte se, že jste up-to-data o všech ostatních filmů.

 • Zvažte všechny z povolání nebezpečí, že vaše práce může znamenat.

 • Kočičí výkaly mohou přenášet toxoplazmózu. Váš partner by se mělo změnit bedničky. Pokud změníte bedničky, masku a rukavice.

 • Zkontrolujte své koníčky a sporty s lékařem a zeptejte se, co je pro vás bezpečné dělat.