Vesint

Odvykání kouření

Odvykání kouření fakta

Odvykání kouření je používán popisovat kombinace léků a pomůcek, změny v osobních návyků, a emocionální podporu, které pomáhají kuřákům přestat kouřit. Přečtěte si více ›

Tipy pro úspěšné odvykání kouření den

Vy jste udělal svůj domácí úkol, provedli plán, hodil všechny své cigarety a dnes velký den je zde: Day One vašeho plánu přestat kouřit. Pokud můžete dělat to přes tento první den a prvního týdne, kdy abstinenční příznaky nikotinu jsou na jejich nejhorší, bude vám na vaší cestě k úspěchu.

Získejte tipy pro úspěch ›

Kouření: Pravda a následky

Přemýšlíte o vzdát cigarety? Pokud jste se snažil před bez úspěchu, může si jisti, zda můžete skončit pro dobro. Zajímalo Vás také, jak se připravit na takovou velkou změnu. Začněte tím, že učí vše, co můžete o zdravotních rizicích kouření. Pak zvážit, jak kope zvyk bude mít vliv na vaše zdraví a život. Konečně, vyzbrojit nejnovějšími technikami, které mohou pomoci kuřákům přestat kouřit. V současné době existuje více pomůcky, které pomáhají kuřákům stát bývalí kuřáci, než kdy předtím.

Pokud kouříte, toxiny jsou neseny krvi, aby každý orgán v těle. Ve stejné době, oxidu uhelnatého v cigaretovém kouři drží červené krvinky z výkonu tolik kyslíku jako normální. Výsledkem je, že buňky v celém těle, jsou zbaveny kyslíku, které potřebují, aby správně fungovat, Evropská plicní asociace (ALA), říká.

Více informací o odvykání kouření ›

Odvykání kouření: hašení požáru

V ideálním případě, non-návykové světa, myšlenka, že každý rok, kouření představuje téměř jeden z pěti úmrtí v Evropě by kuřáci chtějí přestat kouřit. Nebo vědomí, že kouření způsobuje vše od rakoviny a srdečních chorob na reprodukční problémy a problémy s dýcháním by mělo stačit, aby se někdo zdrží někdy znovu rozsvítí. Faktem je, že užívání tabáku je nejčastější příčinou úmrtí předejít. Dokonce tak, přestat kouřit není snadné.

Je to opravdu přijde na nikotinu. Nikotin je vysoce návyková a nalézt ve všech tabákových výrobků. Není divu, že tolik bývalí kuřáci říkají vzdát cigarety byla jedna z nejtěžších věcí, které jsem kdy udělal. Kouření může cítit klidný a spokojený, ale to je místo, kde začíná cyklus. Čím více kouříte, tím více nikotinu, které budete potřebovat, aby to tak cítím. To se stává běžnou součástí vaší každodenní rutiny.

Dozvědět se více o hašení požáru ›

Nikdy není pozdě přestat kouřit

Pokud jste byl diagnostikován s rakovinou - zejména na rakovinu plic - to může být těžké přemýšlet, nebo mluvit o odvykání kouření. Proč? Vzhledem k tomu, kouříte i když každý ví, že kouření je špatné pro vaše zdraví. A každý ví, že to může způsobit rakovinu. Navíc, my také víme, že přestat kouřit je těžké.

V průběhu let, možná jste se pokoušeli s kouřením přestat. Nebo možná jste chtěli, nebo plánovaných na něj, ale nikdy neudělal. Nyní, když jste tváří v tvář s rakovinou, můžete být zahlceni s pocitem viny, nebo se zaměřil na léčbu. Dokonce ani nemusí myslet na odvykání kouření. Nebo si mohou myslet, "mám rakovinu;. To nemá smysl teď"

Více informací o odvykání ›

Nápověda pro kouření

Pokud jste kuřák, odvykání kouření je nejdůležitějším krokem si můžete vzít ke zvýšení délky a zlepšit kvalitu svého života, podle amerického generála chirurga.

Přestat kouřit není snadné, ale to lze provést. Pro většinu lidí, nejlepší způsob, jak přestat kouřit, je nějaká kombinace léků, způsob změnit osobní zvyky a emocionální podporu.

Zde je přehled přestat-kouření pomůcek, z Evropské Cancer Society (ACS).

Tyto náplasti poskytují odměřená dávka nikotinu přes kůži. Stejně jako jsou nikotinové dávky sníženy o přepínání patche přes průběhu týdnů, uživatel tabák je odstavena mimo nikotinu.

Přečtěte si více o kouření ›

Udržení hmotnosti jakmile jste přestat kouřit

Nyní je potřeba další výmluvu, pokud jste se přestat kouřit, protože máte strach, můžete přibírat na váze.

Ačkoli lidé obecně přibývají na váze, když přestanete kouřit, můžete snížit vaše šance na přidání kilo navíc tím, že kroky, aby se zabránilo to. Být si vědom situace, ve kterých byste mohli být v pokušení přejídat se a vymýšlet strategie, vyrovnat se s těmito případy je vaše nejlepší sázka.

Následující doporučení vám pomohou udržet svoji váhu poté, co přestanete kouřit.

Na procházce, jízdě na kole, tanec nebo dělat jinou aerobní aktivitu si můžete vychutnat, je důležitou součástí hmotnosti řídicího programu. Zkuste vykonávat alespoň 30 až 60 minut po většinu dní v týdnu.

Více informací o odvykání kouření ›

Jak přestat kouřit, opět

Pokud jste jako většina kuřáků, kteří se snažili přestat, můžete se snažil neúspěšně několikrát. Ale můžete zkusit znovu a uspět.

Méně než čtvrtina z těch, kteří se pokoušejí přestat kouřit jsou schopni dělat to déle než tři měsíce před obnovením kouření, podle Evropské asociace veřejného zdraví. Ženy obvykle obtížnější přestat, než tomu muži, ačkoli ženy mají vyšší riziko vzniku onemocnění souvisejících s kouřením.

Následující doporučení vám pomohou zbavit návyku, znovu, pro dobro.

Pokud relapsu, první věc, kterou byste měli udělat, je se vzdát. Místo toho, aby zhodnotila situaci. Kdy relapsu začít a co to způsobilo?

Naučte se, jak přestat kouřit ›

Odvykání kouření