Vesint

Pohybujte se spravovat své hmotnosti

Můžete zhubnout diety, cvičení, nebo kombinace obou. Včetně cvičení do svého denního režimu nabízí i další výhody, kromě kontroly hmotnosti: to zvyšuje vaši vytrvalost, zvyšuje svalovou sílu, zlepšuje rovnováhu a náladu, a může snížit riziko některých druhů rakoviny.

Cvičení pomáhá budovat svalové hmoty. Svalové hmoty spálí více kalorií než tuk, takže čím více svalové hmoty máte, tím více kalorií spálíte. Pokud nemáte cvičení, nebo slack off na své cvičením, ztratíte svalové hmoty a může skončit přidat na tuku. Nebo tím, že udržuje aktivní, budete mít váš metabolismus ramped spálit kalorie.

Ujistěte se, poraďte se se svým poskytovatelem zdravotní péče před zahájením cvičebního programu.

Dávej si pozor na kalorie

I při cvičení, stále musíte sledovat, kolik kalorií, které jíte. Jeden způsob, jak snížit svůj denní kalorií je, aby se vaše příjem tuků na méně než 30 procent svého denního kalorií. Tuky obsahují 9 kalorií na gram, a sacharidy obsahují pouze 4 kalorie na gram. Takže tím, že kácení na tuku, můžete snížit na celkových kalorií. Jen si dejte pozor, abyste nahradit všechny ty kalorie z tuku, který se vyhýbá se stejným počtem kalorií ze sacharidů. Sledovat svůj kalorický příjem a získat minimálně 150 minut cvičení týdně může udržet nejen kondici, ale také může snížit riziko vzniku některých zdravotních problémů, jako je cukrovka 2. typu, onemocnění srdce, vysoký krevní tlak a cévní mozkové příhody. Pravidelné cvičení je klíčem k dobrému zdraví.

Namáhat

Bez fyzické aktivity, váš metabolismus se zpomaluje s věkem, takže si méně zdravě a vypadat jako to. Pokud nemáte cvičení, je obtížné spravovat své hmotnosti.

Mnoho lidí viní jejich šíření střed na metabolismus geneticky uzamčené v pomalém zařízení. Ale můžete kopnout, že metabolismus na plné obrátky se pohybuje více každý den. Zkuste po schodech místo výtahu nebo parkoviště dál od obchodu a chůzi.

Pokud jste velmi velký člověk, stále se můžete začít a uspět v cvičebního programu. Ty nemusí být schopen ohnout nebo přesunout stejným způsobem jako ostatní lidé dělat, když se cvičení, ale můžete provádět úpravy a uspět ve svém úsilí. Dobrý zdroj lze nalézt v Národním ústavem diabetes, zažívací a Kidney nemoci stránkách. Zdroj se nazývá "aktivní v libovolné velikosti."

Kombinovat váhy a aerobik

Chcete-li zvýšit svůj metabolismus a vytvořit více svalové hmoty, zkuste zvedání malé činky, v kombinaci s aerobní trénink.

Začněte s činky o hmotnosti mezi 2 a 5 liber každý. Zkuste dvě sady 10 až 15 opakování pro každý cvik po dobu prvních tří týdnů až měsíce. Po tomto, můžete přidat větší váhu a více sad každé cvičení. Zahrnují aerobní cvičení jako je chůze, běh, cyklistika, nebo plavání. V ideálním případě by to mělo být provedeno po dobu 60 minut po většinu dní v týdnu. Ale nezapomeňte, že dělá něco, co je lepší než žádný výkon vůbec.

Pokud máte strach z zranil, když cvičíte, začněte pomalu. Pokud máte chronické zdravotní problémy, jako je cukrovka nebo artritida, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete vidět, pokud potřebujete změnit aktivit. Podle Centra pro kontrolu nemocí (CDC), mírné instensity aerobní cvičení, jako je rychlá chůze, je obecně bezpečné pro většinu lidí.

Pamatujte si, že dělá něco, dokonce i procházka kolem bloku, je lepší než vůbec žádná cvičení!