Vesint

Život s pohlavně přenosnými chorobami

AIDS je stále důležitější

Pravda nebo lež: Právě, že drogy jsou k dispozici k léčbě AIDS, to pohlavně přenosné choroby není velkou hrozbu pro většinu lidí.

Odpověď je false. Odborníci AIDS se obávají, že příliš mnoho lidí věří, že jinak, a staly se méně opatrní na ochranu sami. Výzkum ukazuje, že ti, kteří se domnívají, nové léky, aby jim dobře, pokud se nakazí virem HIV, se může rozhodnout, že nebudou praktikovat bezpečný sex. A to je nebezpečná volba.

Nové drogové léčby může oddálit účinky AIDS a pomáhá pacientům žít déle. Skutečnost je však taková, že žádný lék může vyléčit AIDS, nebo virus, který ji způsobuje, HIV. Jakmile je uvnitř těla, HIV ničí buňky imunitního systému, takže je obtížné překonat nemoci. AIDS je stále smrtící epidemie po celém světě.

Přečtěte si více o významu prevence AIDS ›

Top formy antikoncepce

Věděli jste, že nechtěné těhotenství tvoří téměř polovinu všech těhotenství v Evropě? Pokud čas není pro vás otěhotnět, můžete si být jisti, že existuje mnoho možností pro sexuálně aktivních žen, kteří nejsou připraveni na, nebo nechtějí mít děti.

Pravděpodobně jste obeznámeni s některými z možností v kategorii bariérovou metodu, která patří mužské a ženské kondom, spermicidy, a membránu. To jsou některé z nejbezpečnějších a nejstarších způsobů, jak zabránit těhotenství. Oni pracují tím, že brání mužské spermie od dosažení vajíčko.

Více informací o nejlepších formách antikoncepce ›