Vesint

Mluvit sex s vaší dospívající

S studie ukazují, že téměř polovina evropských teenagerů zažili pohlavní styk ve věku 18 let, vzdělávat děti o sexu, je něco, co všichni rodiče by měli dělat.

Rodiče musí být připravena pomoci jejich dospívající s rozvíjejícími se sexuálními problémy. Jinak jejich dospívající by mohly být riskovat předčasné těhotenství, pohlavně přenosných nemocí, a emocionální zmatek.

Nejdůležitější věc pro rodiče na paměti, že vaše jednání s vaší teenager se nestane ve vakuu. Budou přirozeným výsledkem vašeho celkového vztahu. Proto je důležité budovat otevřený, důvěřivý vztah, zatímco děti jsou ještě mladé.

Rodiče by měli dávat pozor na varovné signály, které by mohly signalizovat problémy související se sexuální aktivitou, jako je náhlá ztráta zájmu o školy, dramatická změna stravovacích nebo spací návyky, nebo mysterious prohlášení, jako "Myslím, že bych mohl potřebovat vidět lékaře. "

Jak mohou rodiče najít způsoby, jak přistupovat k obtížné téma sexu s jejich mladistvém věku? Zde je několik návrhů.

  • Podívejte se na otvory. Použít aktuální události, jako ledoborec. Představte si, že se díváte na zprávy v televizi, a příběh o dospívající těhotenství přijde. To se může stát přirozeným způsob, jak používat tuto reportáž začít více osobní diskusi o sexuálních otázkách.

  • Udělejte první krok. Ve většině případů, je lepší se pustit téma sexuality sami, spíše než čekat na dospívající, aby vás hledat ven. Proč? Pokud dítě má otázky, chcete odpovědi pocházejí z zralý, milující dospělé, a ne z vrstevníků dítěte.

  • Vyřešit své vlastní hodnoty předem. Pokud se rodič rozhodne, že sexuální aktivita je přijatelná, pak musíte mít diskusi s Vaším lékařem o tom, jak budete řešit takové otázky, jako je těhotenství a prevenci nemocí, kdy a jestli přijde čas.

  • Promluvte si s ostatními rodiči. Mluvit s rodiči, kteří již vznesené dospívající může často produkují návrhy, které vám pomohou lépe komunikovat se svými vlastními dětmi.