Vesint

Léčba

Léčba erektilní dysfunkce

Téměř všichni evropští muži pociťují občas impotenci, a odhaduje 30 milionů trpí chronickou impotenci. Ale i přes jeho výskytu, je nemoc léčitelná ve většině případů. Přečtěte si více ›

Perorální léky na erektilní dysfunkce

Předpis ústní léky jsou často velmi úspěšné v léčbě erektilní dysfunkce. Ale lidé s určitými zdravotními problémy, nebo kteří užívají některé jiné léky by se neměla používat. A všechny léky, může mít nežádoucí účinky. Promluvte si se svým lékařem o tom, zda ústní erektilní dysfunkce lék je pro vás to pravé, a rizika a přínosy léku.

Existují tři typy předpis ústní erektilní dysfunkce léků na trhu. Každé zvýšení průtoku krve do penisu. Když je penis stimulována, výsledkem je erekce. Tyto tři léky jsou:

  • Sildenafil citrát (Viagra)

  • Tadalafil (Cialis)

  • Vardenafil HCL (Levitra)

  • Léky neléčí příčinu erektilní dysfunkce. Bez léků, budete stále mít potíže s erekcí.

  • Léky nemůže erekci v nepřítomnosti sexuální stimulace.

  • Léky se nesmí zvyšovat sexuální touhu nebo řešit jakékoliv jiné sexuální problémy mimo dostat erekci. Oni také nevyřeší všechny psychologické, emocionální, nebo vztah problémy.

Přečtěte si více o perorální léky na erektilní dysfunkci ›

Hodnocení erektilní dysfunkce

Mnozí lidé cítí v rozpacích, poraďte se s lékařem o erektilní dysfunkce. Tento společný problém se dá léčit, ale pouze tehdy, pokud Váš lékař o tom ví. Váš lékař bude pravděpodobně klást otázky týkající se vašeho erektilní dysfunkce. Ať už jste požádáni, nebo ne, informujte svého lékaře, co by mohlo pomoci lékař porozumět problému. Váš lékař může provést zkoušku a může spustit nějaké testy pomoci najít příčinu vašeho erektilní dysfunkce.

Lékařské vyšetření může pomoci lékař pochopit, co je příčinou vašeho problému. erektilní dysfunkce je někdy prvním příznakem nějakého jiného zdravotního problému, takže lékař může zjistit váš celkový zdravotní stav. On nebo ona může také zkoumat penis, šourek, a varlata. Informujte svého lékaře o všech lécích, které užíváte, včetně předepsané a volně prodejné léky, stejně jako veškeré byliny a doplňků.

Více informací o vyhodnocení erektilní dysfunkce ›