Vesint

Erektilní dysfunkce příznaky a příčiny

Příznaky erektilní dysfunkce

erektilní dysfunkce může být způsobena cévní onemocnění, neurologické problémy, které mohou být důsledkem cukrovky, prostaty a léčbě onemocnění prostaty, léky, hormonální poruchy, psychické poruchy,. a zneužívání návykových látek Přečtěte si více ›

Jak častá je porucha erekce?

Evropská urologická asociace odhaduje, že erektilní dysfunkce postihuje 25 milionů evropských mužů. V Massachusetts Male Aging Study, která zahrnovala více než 1700 mužů ve věku mezi 40 a 70 bydlení nedaleko Bostonu mezi vědci zjistili, že přes všechno, asi 43% mužů mělo určitý stupeň erektilní dysfunkce. Technicky, erektilní dysfunkce může zasáhnout každého muže dost starého mít erekci, ale to se stává stále více společného s věkem. Zhruba 1% mužů v jejich 40s, 17% mužů ve svých 60. letech, a 48% mužů, 75 nebo starší mají úplnou erektilní dysfunkce (což znamená, že nejsou nikdy schopni dosáhnout erekce dostatečné pro pohlavní styk), v souladu s národní ledvin a urologické nemoci Informace Clearinghouse.

Hodnocení erektilní dysfunkce

Mnozí lidé cítí v rozpacích, poraďte se s lékařem o erektilní dysfunkce. Tento společný problém se dá léčit, ale pouze tehdy, pokud Váš lékař o tom ví. Váš lékař bude pravděpodobně klást otázky týkající se vašeho erektilní dysfunkce. Ať už jste požádáni, nebo ne, informujte svého lékaře, co by mohlo pomoci lékař porozumět problému. Váš lékař může provést zkoušku a může spustit nějaké testy pomoci najít příčinu vašeho erektilní dysfunkce.

Lékařské vyšetření může pomoci lékař pochopit, co je příčinou vašeho problému. erektilní dysfunkce je někdy prvním příznakem nějakého jiného zdravotního problému, takže lékař může zjistit váš celkový zdravotní stav. On nebo ona může také zkoumat penis, šourek, a varlata. Informujte svého lékaře o všech lécích, které užíváte, včetně předepsané a volně prodejné léky, stejně jako veškeré byliny a doplňků.

Co můžete očekávat v zkoušky pro erektilní dysfunkce ›