Vesint

Erektilní pomůcky a další procedury

Máte-li erektilní dysfunkce (ED), léčba může pomoci. Některé léčebné postupy přímo na penis. Promluvte si se svým lékařem o výhodách a nevýhodách každého z nich. A ujistěte se, že naučit se správnou techniku.

Vývěva

  • Proklouznout trubice přes penis. Jednoduchý čerpadlo pak vytvoří vakuum, které vhání krev do penisu. To způsobuje erekci. Ty pak dal napínací kroužek kolem základny penisu držet v krvi. Potom vyjměte zkumavku. Napětí kroužek nesmí zůstat déle než 30 minut.

  • Rizika a komplikace mohou zahrnovat bolest v penisu nebo šourku. Penis může také cítit v pohodě, nebo změnit barvu během erekce.

Napětí kroužek

  • Napětí kroužek se obvykle používá spolu s jiným typem léčby. Po dost krev proudila do penisu způsobit erekci, bude napětí kroužek, aby krev z opět teče ven. To udržuje erekci. Kroužek nesmí zůstat déle než 30 minut. Napětí kroužek se také nazývá zúžení kroužek nebo žilní regulátor průtoku.

  • Rizika a komplikace mohou zahrnovat přiskřípnutí, modřiny, nebo na podrážděnou kůži. Máte-li alergickou reakci na latex kroužky, zkuste silikonový kroužek.

Self-injekce

  • Můžete aplikovat speciální lék do penisu. Droga uvolňuje cévy, takže mohou naplnit krví. Během asi 10 minut, penis může být dostatečně pevný pro pohlavní styk. Napětí kroužek není nutná k udržení erekce. Váš lékař může vysvětlit proces vstřikování pro vás.

  • Rizika a komplikace mohou zahrnovat bolest, krvácení, podlitiny nebo zjizvení. Vyhledejte lékařskou pomoc ihned, pokud máte erekci, která trvá déle než 4 hodiny.

Transuretrální léky

  • Můžete vložit konec malého aplikátoru do močové trubice umístit malý, měkký léky pelety. Lék se vstřebává do penisu. Léky relaxovat cévy tak mohou naplnit krví. Během asi 10 minut, penis může být dostatečně pevný pro pohlavní styk. Chcete-li zachovat erekci, budete muset použít napětí prsten.

  • Rizika a komplikace mohou zahrnovat bolest a podráždění močové trubice. Vyhledejte lékařskou pomoc ihned, pokud máte erekci, která trvá déle než 4 hodiny.