Vesint

Život s erektilní dysfunkcí

Život s erektilní dysfunkcí

Pro mnohé, erektilní dysfunkce je návaznost na diety a životního stylu. Pokud budete jíst dobře, pravidelně cvičit a ovládat své úrovně hmotnosti a stresu, můžete očekávat docela normální sexuální funkce do svých 60. let a případně dále. Přečtěte si více ›

Erektilní dysfunkce: přestavba intimita

Být intimní znamená být blízko jako pár, sex jen jako jedna součást intimity. Objetí, druh poznámka, nebo dar může být velmi romantické, i když sex nemá následovat. Takže obnovit intimitu spolu se svým sexuálním životem. Naučte se mluvit s, a poslouchat, váš partner. A nezapomeňte, že vaše hodnota jako člověka přesahuje to, co děláte v posteli.

Jak vy a váš partner se stal blíže k sobě, možná zjistíte, že si můžete vychutnat sex víc.

  • Zobrazit a informujte svého partnera, co se vám líbí. Pokud tak neučiníte, může váš partner neví, co chceš.

  • Zeptejte se svého partnera, aby vám ukázal, jak on nebo ona chce, aby se dotkl.

  • Buďte trpěliví. Dej si na čas. Odpočívejte. Dej sebe šanci stát se vzbudil.

  • Zkuste být intimní bez styku. Místo, výměna zadní háčky. Nebo zkuste líbání, nebo jen měkký dotek.

  • Zaměřte se na to, co vás a vašeho partnera jako o sobě. To by mohlo být jisti, smích či úsměv, nebo jiné radosti můžete sdílet spolu.

Další informace o obnově intimitu ›

2-k-1 dávky: k léčbě deprese, porazil Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce (ED) a deprese jsou často nešťastné spojenci. Sexuální problémy jsou častým příznakem deprese. Jsou také častým vedlejším účinkem léčby antidepresivy. Všichni říkali, o 30 procent depresivních lidí tvrdí, že mají potíže s dosažením nebo udržením erekce.

Ale pokud jste muž s depresí, nemusíte přijmout žít s erektilní dysfunkcí. Existují kroky, které můžete podniknout k vyřešení problému a kultivovat uspokojující sexuální život.

Deprese je víc než procházející modré náladu. Je to dlouhodobé onemocnění, které postihuje pocity, myšlenky a chování. Je to také běžná porucha, stávkující více než 6 milionů evropských mužů ročně.

Přečtěte si více o léčbě deprese a bití ed ›

Osobní příběh: mluví o erektilní dysfunkce

Vzpomínám si na první čas můj táta mluvil se mnou o erektilní dysfunkci. Řekl, že... ehm, no, on... samozřejmě, že si dělám legraci! Můj otec se narodil v roce 1930. Muži jeho generace by mohla šel 16 mil přes ledové bouři sledovat jejich synové hrají fotbal, ale oni nebyli penis-zdravotní-talk druh chlapů.

Ale penisu zdraví a, konkrétněji, sexuální zdraví, jsou důležité. A když nemůžu najít stat o tom, kolik času lidé tráví přemýšlet o své sexuální zdraví a výkonnost, já bych se vsadil, že odpověď je "hodně".

Přečtěte si více ›