Vesint

Myslíš, že shopech léky fungují? naučit se rozpoznat podvod

Varování před podvody

Zatímco zdravotní podvod rozhodně není vzácné, že je to především nekontrolovatelný mezi produkty pro erektilní dysfunkce. Tyto podvody může být obtížné rozpoznat ani sofistikované lidi, protože oni jsou často halí do vědeckého hlediska a propagovat údajné "lékařských" skupin. Federal Trade Commission nabízí tyto tipy, které vám pomohou vyhodnotit tvrzení na internetu, v obchodech se zdravou výživou nebo v reklamě.

  • Pokud je výrobek prezentován jako účinná při léčbě impotence a předpis žádného lékaře je nutné, nekupujte to. Všechny účinné léčby erektilní dysfunkce vyžadovat předpis.
  • Je-li výrobek inzerován jako "průlomové léčby," poraďte se se svým lékařem, zda je legitimní.
  • Pokud je produkt podporován tím, co se zdá být zdravotní organizace, zavolejte svého lékaře zkontrolovat pověření organizace. Falešná "kliniky" a sham "ústavy", se používají k tout falešné léky na impotenci.
  • Je-li výrobek říká: "vědecky prokázáno" zvrátit impotenci ve vysokém procentu pacientů, zkontrolujte si to se svým lékařem. Někteří tvrdí, že klinické studie dokazují produktu ze závodu jsou nepravdivé.
  • Je-li výrobek hodil k léčbě impotence je "rostlinný" nebo "všechny přírodní," zamítl. Jiné než yohimbin, žádné rostlinné látky bylo prokázáno, že je účinný při léčbě erektilní dysfunkce.