Vesint

Poradenství pro partnery

Muž s erektilní dysfunkcí není jediný, kdo je jím ovlivněn, dopad se vztahuje i na svého partnera stejně. Stejně jako jeho partner, možná budete chtít pomoct, ale nevím jak. Můžete se cítit zahanben a možná i "abnormální", protože sexuálních obtíží ve vašem vztahu. Mezitím, dva z vás odtržení v tichu.

Zde jsou návrhy na některé způsoby, jak můžete pomoci. Kromě toho, podívejte se na tipy v části "Vytvoření lepší sexuální život."

Diskutujte problém. Dobrá komunikace je základem trvalého vztahu. Konfrontovat všechny obavy, které můžete mít na potíže erektilní diskutovat o své pocity a říkat svému partnerovi, že vám záleží. Často je nejlepší mluvit v čase a místě, kde se oba lidé budou cítit ohroženi méně - to znamená, že není v posteli se svými šaty.

Uklidnit svého partnera, že není sám. Připomeňte mu (i sebe), že miliony lidí mají erektilní dysfunkce, a že je to léčitelné zdravotní onemocnění.

Další informace o možnostech v nemoci a léčby. Údaje opravdu je posílení postavení. Nejlepší léčby erektilní dysfunkce je ten, který si s tím oba souhlasí se vejde nejvíce pohodlně s vaší milování.

Nabídka jít se svým partnerem svému lékaři jmenování. Obecně platí, že páry, které pracují společně mají nejlepší šanci na úspěšnou léčbu. Ale pokud váš partner dává přednost vidět sám jeho lékaře, respektovat jeho soukromí. Existují i ​​jiné způsoby, jak můžete podpořit svou léčbu.

Pomozte svým partnerem si pomoct. Mějte na paměti, že špatné hygienické návyky, jako je kouření a nadměrného pití, může způsobit erektilní dysfunkce. V podpůrném a nonjudgmental způsobem podporovat svého partnera prolomit tyto návyky. Co je dobré pro jeho celkový zdravotní stav je dobrý pro vaše sexuální vztah.

Vyjádřete svou lásku v mnoha ohledech. Rozšiřte svůj repertoár intimních projevů. Milování může být vyhovující i bez erekce.