Vesint

Alternativní způsoby, jak se vyhnout úrazům

Jako alternativu k obložení nebo zařízení pro sběr, někteří muži a ženy vybírat výrobky, které brání úniku moči z.

U mužů. Svodové překážky přijít v podobě svorek umístit kolem základny penisu, utahovací jen tak uzavřít močovou trubici a brání úniku. Přístroje jsou navrženy jako nafukovací kruh nebo pěnovou vložkou z kovu nebo plastového rámu. Každý pár hodin, můžete uvolnit svorku močit a udržet tlak z budování. Ať už svorka práce bude záviset na tom, zda si můžete upravit tak, aby se zabránilo úniku a stále pohodlné. Pokud máte poškozené kůže na penisu, jsou fyzicky schopni uvolnit svorku sami, nebo mají poškození nervů, které by mohly dělat to pro vás těžké posoudit svorku je těsnost, mohli byste poškodit penis a měl by zvolit jinou metodu. Penilní svorky jsou dostupné bez lékařského předpisu (obchodní značky jsou Bard Cunningham a Cook), ale mohou být zahrnuty Medicare nebo vaše soukromé pojistitele při objednání prostřednictvím svého lékaře.

Pro ženy. Uretry vložky (např. Femsoft) jsou na jedno použití zařízení, které jsou umístěny v močové trubici udržet moč dovnitř umístit namazaný, pružnou zařízení do močové trubice, kde odpovídá vašemu tvaru a zabraňuje moč unikat. Pokud potřebujete močit, uchopíte kartu, která zůstává mimo tělo k odstranění vložky.

Jen málo žen použít uretrální vložky. Několik používat zařízení jako pravidelná metoda řídit stres nebo smíšené inkontinence, ačkoli takové vložky nesmí být používán kolo-pro-hodinové. Jiní používají vložky jednou nebo dvakrát týdně pro zvláštní situace, jako je udržení kontinence během cvičení nebo společenské aktivity.

Jedna nevýhoda uretry vložek je to, že často vedou k infekcím močových cest. V jedné studii, 10% žen se vyskytly infekce močových cest během prvního měsíce používání, a více než v průměru 14 měsíců, 30% žen se vyskytly infekce močových cest. Nejste vhodným kandidátem pro tento přístroj, pokud jste náchylnější k infekcím močových cest, nelze brát antibiotika, mají zúženou močovou trubici, užíváte antikoagulancia, nebo mají přetečení nebo reflexní inkontinence. Medicare a mnoho soukromých pojišťoven bude pokrývat náklady na uretry vložek.

Driblovat úleva

Mnozí muži, mladí i staří, se trápí od driblování moči po hlavní proud se zastavil a močového měchýře se cítí prázdný. I když se chvíli počkat a protřepejte penis před zapínal, může tam být trapné mokré nebo obarvené kalhoty. Na nejvyšším rizikem: muži s zvětšené prostaty.

Lékařský termín pro toto je po močení driblování. To nastane, když se svaly obklopující močovou trubici nemačkejte dost na to, aby zcela vyprázdnit, takže malý bazén moči na koupání v močové trubici za kořen penisu. Během několika minut, moč kličkuje ven.

Zkuste tyto přístupy se vyhnout mokré a potřísněné kalhoty:

  • Praxe pánevního dna cvičení ke zvýšení svalové síly.

  • "Mléko z" posledních pár kapek moči. Pomocí prstů jedné ruky, začít o dva centimetry za vaším šourku, a jemně zatlačte směrem nahoru. Mějte uplatňování tohoto tlaku, jak budete pohybovat prsty směrem k základně penisu v šourku. Opakovat. Tento manévr by se měl pohybovat na směsný moč do penisu, kde si můžete potřást z posledních pár kapek. S praxí, měli byste být schopni to udělat rychle a nenápadně.

  • U žen, driblování může dojít, když se trochu moči uvězněni v pochvě, kape, když jste vstát z toalety. Otřete uvnitř pochvy před stojící, zda odkapávání zastaví.