Vesint

Jak se srdeční problémy mohou mít vliv na váš sexuální život

Kardiovaskulární onemocnění se dotýká života téměř každého z nás nějakým způsobem. Možná se snažíte snížit krevní tlak nebo hladinu cholesterolu úrovně. Možná jste se staral o rodiče v návaznosti na infarkt. Nebo, pokud jste stejně jako miliony lidí, nemoc může i rušit váš milostný život.

Onemocnění srdce a erektilní dysfunkce (ED), neschopnost muže dosáhnout nebo udržet erekci pro pohlavní styk-share velmi úzké spojení. Ve skutečnosti, erektilní dysfunkce je nyní považován většinou cévní onemocnění. Více než 70 procent případů erektilní dysfunkce se předpokládá, že se v důsledku vaskulárního onemocnění a diabetes.

Odkaz kardiovaskulární / ed

Mezi rizikové faktory, které mohou vést ke kardiovaskulárním chorobám, jsou stejné faktory, které mohou způsobit erektilní dysfunkce. Ty, které lze zabránit nebo změněna patří:

Všechny tyto faktory mohou přispět k nahromadění plaku v tepnách. To omezuje průtok krve a to nejen v tepnách vedoucí k srdci, ale v těch, které vedly k penisu stejně. A když je průtok krve omezen, získání a udržení erekce je mnohem obtížnější.

erektilní dysfunkce může předvídat problémy se srdcem

Máte-li kardiovaskulární problémy, máte větší pravděpodobnost vzniku erektilní dysfunkce. Ale s erektilní dysfunkce může také sloužit jako časný varovný signál srdečních problémů. Problémy v ložnici často vyskytují let předtím, než existují jiné příznaky kardiovaskulárních onemocnění. Proč?

Tepny v penisu jsou mnohem menší než ty, které vedou k srdci a jiných oblastech těla. V důsledku toho, že účinky zúžení tepen jsou první zkušenosti v penisu. To je důvod, proč člověk může mít erektilní dysfunkce dříve, než ostatní příznaky srdeční choroby vyskytují.

Léčba ke zlepšení erektilní dysfunkce

Chcete-li snížit riziko srdečních problémů, je důležité žít zdravým životním stylem. Že změny životního stylu, jako je jíst zdravější stravu, jak pravidelné cvičení, a přestat kouřit může pomoci snížit závažnost erektilní dysfunkce nebo zabránit jejímu zhoršení.

Nicméně, pokud vaše tepny jsou již poškozené, může být nutné léčbu zlepšit svůj sexuální funkce. Zde je několik možností:

  • Perorální léky pomáhají zlepšit reakci penisu k sexuální stimulaci. Oni pracují tím, že zvyšuje účinky oxidu dusnatého, chemické látky, která uvolňuje svaly v penisu, aby zvýšený průtok krve.

  • Injekční léky vyvolat okamžitou erekci, což způsobí, že penis, aby se stal hltal krví rozšířením cév. Medicína je vstřikován do močové trubice s aplikátorem.

  • Vakuové přístroje jsou ruční pumpy, které způsobují erekci čerpáním krve do penisu komory. Tento engorges a rozšiřuje penis.

  • Chirurgie může být použit k implantovat zařízení pomůže vytvořit erekci. Nebo to může pomoci rekonstruovat tepny, které brání jeden.

Sečteno a podtrženo? Stejně jako byste navštívit lékaře pro jiné zdravotní problémy, poraďte se se svým lékařem, pokud máte erektilní dysfunkce. Léčba tohoto problému může udělat pro lepší sex život a zdravější srdce.