Vesint

Zdroje pro ty, kteří s erektilní dysfunkcí

Erektilní dysfunkce zdroje

Organizace

Evropská asociace sexuality pedagogů, poradců a terapeutů

PO Box 1960 Ashland, VA 23005 804-752-0026 www.aasect.org
Neziskové profesní sdružení sexuálních pedagogů, sex poradců a sexuálních terapeutů. Můžete získat seznam certifikovaných sexuálních poradců či terapeutů ve vašem okolí a to buď tím, že hledá webové stránky organizace nebo zasláním žádosti spolu s self-určeno orazítkované obálce.
Evropské urologické asociace nadace 1000 Corporate Blvd. Linthicum, MD 21090 800-828-7866 (bezplatná linka) www.urologyhealth.org
Podporuje a podporuje výzkum, pacient / vzdělávání veřejnosti, a advokacii s cílem zlepšit prevenci, detekci, léčbu a vyléčení urologických onemocnění. Web obsahuje informace o léčbě erektilní dysfunkce a řady dalších dospělých urologických onemocnění.
Národní ledvin a urologické nemoci Informace Clearinghouse National Institutes of Health 3. Informace Way Bethesda, MD 20892 800-891-5390 (bezplatná linka) http://kidney.niddk.nih.gov
Veřejné informační služby Národního ústavu Diabetes a zažívací a Kidney nemoci, pobočka National Institutes of Health. Clearinghouse byla založena s cílem poskytovat přesné, up-to-aktuální informace o ledvin a urologických onemocnění, pacientům, jejich rodinám, zdravotníků a široké veřejnosti.

Knihy

100 otázek a odpovědí o erektilní dysfunkce Pamela Ellsworth, MD, a Bob Stanley (Jones & Bartlett, 2003, 187 stran)
Napsal klinické urologem a pacienta s erektilní dysfunkcí, tato kniha využívá formátu otázek a odpovědí popsat diagnostiku a léčbu onemocnění. Zabývá se sexuálního zdraví v kontextu celkové zdraví.
Jak se vyrovnat s erektilní dysfunkcí: Jak znovu získat důvěru a užívejte si skvělý sex Michael E. Metz, Ph.D., a Barry W. McCarthy, Ph.D. (New Harbinger Publications, 2004, 168 stran)
Napsal dvě sexuálních terapeutů, tato kniha se zaměřuje na biologické, sociální a psychologické příčiny erektilní dysfunkce. Komplexní léčebný plán podporuje páry, aby spolupracovaly na překonání tohoto problému.
Erektilní dysfunkce: Integrace pár terapie, Sex Therapy, a lékařské ošetření Gerald R. Weeks, Ph.D., a Nancy Gambescia, Ph.D. (WW Norton, 2000, 201 stran)
Vzhledem k tomu, že erektilní dysfunkce má často více než jednu příčinu, je to obvykle vyžaduje více než jedno ošetření. Tato kniha pojednává o lékařské a psychologické aspekty erektilní dysfunkce a nastiňuje, jak sex terapie, poradenství a léčba může pracovat ve shodě.
Sexuální zdraví pro muže Richard F. Spark, MD (Perseus Books Group, 2000, 440 stran)
Napsal Harvard endokrinolog, tato kniha obsahuje informace o léčbě pro erektilní dysfunkce, postoje k mužské sexuality v celé historii, sexuální vnímavosti, alternativní medicína, prostaty léky a operace, mužské menopauze a hormonální vylepšení.