Vesint

Pochopení erektilní dysfunkce

Pokud máte potíže s dosažením nebo udržením erekce, budete mít spoustu společnosti. Erektilní dysfunkce (ED) je problém s dosažením erekce dostatečně pevný a udržet ho dostatečně dlouho pro pohlavní styk. Problémem se může stát každému člověku v každém věku. Ale zdravotní problémy, které mohou vést k erektilní dysfunkci běžnější, jak člověk stárne. Až polovina mužů nad 40 let zkušeností erektilní dysfunkce v určitém okamžiku.

Příčiny erektilní dysfunkce

ED může mít mnoho příčin. Většina z nich jsou fyzické. Některé z nich jsou emocionální problémy. Často, kombinace příčin se jedná. Příčiny erektilní dysfunkce mohou zahrnovat:

  • Lékařské onemocnění, jako je diabetes nebo deprese

  • Tabák ke kouření nebo marihuana

  • Nadměrné pití alkoholu

  • Nežádoucí účinky léků

  • Poranění nervů nebo cév

  • Emocionální problémy, jako je stres nebo vztahové problémy

ED mohou být léčeny

Léky na předpis pro erektilní dysfunkce jsou nyní k dispozici. Pomáhají mnoho mužů, kteří se snaží je. V závislosti na příčině erektilní dysfunkce, i když, léky nemusí stačit. V těchto případech, jsou k dispozici jiné možnosti léčby. Patří mezi erektilní pomůcky a chirurgii. Váš poskytovatel zdravotní péče může říct více o léčbě, která je pro vás to pravé. A nové léčby erektilní dysfunkce jsou studovány. Bez ohledu na to, co léčba se rozhodnete, zůstat v kontaktu se svým lékařem. Pokud se vaše příznaky přetrvávají, on nebo ona může být schopen přizpůsobit své stávající léčbu, nebo zkusit něco nového.