Vesint

Co můžete očekávat při erektilní dysfunkce fyzické zkoušky

Fyzikální vyšetření

Fyzikální vyšetření k určení příčiny erektilní dysfunkce obvykle trvá asi 10-15 minut. Lékař bude naslouchat svému srdci známky reptání a jiné abnormality, které mohou mít vliv na krevní oběh. On nebo ona bude také vzít svůj krevní tlak, oba vysoký a nízký krevní tlak může poškodit krevní oběh. Lékař bude kontrolovat tep na několika místech - na zápěstí, kotníku a třísel. Pomalé nebo nízký puls v některé z těchto oblastí může znamenat, že není dost krve se dostává tkáně v končetinách, včetně penisu.

Kromě toho bude lékař prověří vaše varlata, penis, a hrudník. Abnormálně malé varlata a zvětšená prsa jsou někdy příznaky nedostatečné testosteronu. Skvrny jizev pocit v penisu naznačují, Peyronieho nemoc. Váš lékař může zkontrolovat prostatu známky infekce nebo rakoviny. Váš lékař může také testovat neurologické problémy kontrolou reflexy v nohou, třísel a konečníku.

Vaše vyšetření bude pravděpodobně zahrnovat testy na cholesterol (posoudit riziko kardiovaskulárních onemocnění) a triglyceridů a hladiny cukru v krvi hladinu (pro kontrolu diabetu ). Lékař může také požádat o vzorek moči, protože přítomnost krve může být známkou urologických onemocnění, jako je rakovina močového měchýře.