Vesint

Být moudrý o hubnutí léky

V kombinaci s dietou a cvičením, může hubnutí léky být užitečný způsob, jak pro některé lidi zbavit kil. Ale některé z těchto léků může mít nepříjemné vedlejší účinky, a lidé s určitými zdravotními chorobami by neměly používat. Zde je to, co potřebujete vědět.

Kdo má nárok na jejich použití

Hubnutí léky může být volba pro lidi, kteří se snažili zhubnout pomocí diety a cvičení samotné, a nebyly úspěšné. Pokud je vaše váha může způsobit vážné zdravotní problémy, mohou být volby.

Tyto léky jsou obecně stanoveny pro tyto lidi, kteří mají index tělesné hmotnosti (BMI) 30 nebo vyšší, nebo kteří mají BMI mezi 27 a 29,9 a dva nebo více chorob s obezitou, jako je vysoký krevní tlak, spánkové apnoe, zvýšené nebezpečných tuků v krvi, nebo typu 2 diabetes.

Lidé, kteří chtějí zhubnout kvůli vzhledu by se neměla používat tyto léky. A berou na vědomí, že léky fungují nejlépe v kombinaci se správnou dietou a cvičením.

Jak fungují léky

Potlačující chuť k jídlu, jeden typ hubnutí léky, otupit chuť k jídlu, nebo se budete cítit plné ovlivňuje chemické látky v mozku. Mezi nejčastější potlačující chuť k jídlu jsou sibutramin a phentermine. Sibutramin může být použit dlouhodobě.

Orlistat, jiný typ léku, brání určité enzymy z rozkládá tuk. Tato akce se snižuje vstřebávání tuků téměř o jednu třetinu.

Měření výsledků

V průměru se lidé ztratí pět až 22 liber více s hubnutí léky, než se sám tradičními metodami. Je běžné, že k zastavení hubnutí asi po šesti měsících.

Nežádoucí účinky hubnutí léky jsou obvykle mírné, ale občas mohou být závažné. U některých lidí, může hubnutí léky být užitečným nástrojem. Ujistěte se, postupujte podle pokynů pro jejich použití. A pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které z vašich léky, upozorněte svého poskytovatele zdravotní péče.

Léky vedlejší účinky

  • Sibutramin: Nežádoucí účinky patří vysoký krevní tlak a srdeční frekvenci; bolest hlavy; nespavost, sucho v ústech, a zácpa. Lidé s nepravidelný srdeční tep, nekontrolovaný krevní tlak, nebo s anamnézou cévní mozkové příhody by to vzít. Monitor krevního tlaku při jeho užívání.

  • Phentermine: Nežádoucí účinky patří vysoký krevní tlak a srdeční tep, nervozita; nespavost; a euforii. Lidé s vysokým krevním tlakem, glaukom, onemocnění srdce, nebo funkci štítné žlázy by se neměla brát.

  • Orlistat: Nežádoucí účinky patří křeče, plyn, průjem, mastná stolice a střevní potíže. Musíte vzít multivitamin V jinou dobu během dne a dodržovat nízkotučnou dietu.