Vesint

Život s obezitou

Život s obezitou

Nejnovější studie k závěru, že úspěšný plán hubnutí je mysl / tělo podnik, který zahrnuje nejen monitorování příjmu a výdajů kalorií, ale zabývá psychologickou stranu hubnutí a změnu návyků. Dozvědět se více o životě s obezitou ›

Volba bezpečného programu hubnutí

Ne-tak-tajné tajemství hubnutí je spálit více kalorií, než budete jíst. To lze provést bezpečně a efektivně jíst zdravou stravu a cvičení pravidelně, v závislosti na kontrolu hmotnosti informační sítě, která je součástí Národního ústavu Diabetes a zažívací a onemocnění ledvin.

I když mnoho lidí může zhubnout na vlastní pěst, jiní věří, že bude úspěšnější, pokud se zapsat do hubnutí program, který poskytuje podporu, informace a stravu a pokyny cvičení.

Při kontrole na programy hubnutí udržet tyto návrhy v mysli.

Všechny hubnutí programy by měly podporovat zdravé chování, které vám pomohou zhubnout a udržet si váhový úbytek v průběhu času.

Více informací o výběru bezpečného programu hubnutí ›

Udržet si zdravou váhu po celý život

Jak se někteří lidé zhubnout a udržet ho? Jak se někteří lidé vyhýbají přirozená tendence k přibírání na váze, zatímco oni stárnou?

Pokud jste dosáhli vašich cílů hubnutí, nebo pokud jste si ale chcete udržet svou váhu ve zdravém rozsahu, zvažte následující doporučení od Národního Hmotnost Control registru (NWCR), programu National Institutes of Health, pro hmotnost Řízení po celý život.

Který je pro vás důležité, budou moci nosit džíny si nosil před pěti lety, nebo je schopen se pohybovat lépe, mít více energie, a zlepšit své zdraví? Hubnutí pro zdraví spíše než vzhled může dělat to jednodušší stanovit přiměřené cíle.

Více informací o udržení zdravé hmotnosti na celý život ›