Vesint

Poruchy spánku

Poruchy spánku fakta

Poruchy spánku ovlivnit schopnost člověka, aby si klidný spánek. Příklady zahrnují nespavost, syndrom neklidných nohou, chrápání a spánkové apnoe. Přečtěte si více ›

Spánková apnoe fakta

Spánková apnoe je časté, ale potenciálně závažné, dýchací onemocnění, ve kterém dýchání zastaví nebo se stane mělké během spánku. Včasné rozpoznání a léčba je důležité, protože spánková apnoe může být spojena s jinými chorobami, jako je nepravidelný srdeční tep, vysoký krevní tlak, srdeční infarkt, a mrtvice.

Spánková apnoe fakta ›

Nespavost: 10 tipů, které vám pomohou usnout

Při hledání několika dobrých ZZZS? Lidé s nespavostí, je velmi časté poruchy spánku, často zjišťují, že je těžké usnout či spát. To může způsobit velké problémy následující den, zhoršení funkce, energii a náladu. Takže to, co můžete udělat, aby se dobrý noční spánek? Zde je 10 tipů.

Získejte více tipů, které vám pomohou usnout ›

Přehled problémy se spánkem

Spánek není jen odpočinek nebo přestávku od rušných rutiny - je nezbytné, aby fyzické a emocionální zdraví. Adekvátní spánek může také hrát roli v pomáhání tělu zotavit z nemoci a zranění. Nedostatečné spánku v průběhu času je spojena s obezitou, diabetem, onemocnění srdce, a deprese.

Další informace o problémech se spánkem ›

Řešení pro bezesné noci

Dobrý spánek je více než krása odpočinek. Je to jako nutné dobré fyzické a duševní zdraví jako jíst zdravou stravu, cvičení a udržení váhy. Není dostatek hlubokého spánku pravidelně může zvýšit riziko dopravních nehod, problémy s pamětí, a přibývání na váze, říká, že Národní institut neurologických nepořádků a mrtvice.

Další informace o řešeních pro bezesné noci ›

Období, těhotenství, menopauza a spánek

Vědci nejsou jisti, proč ženy se zdají mít větší potíže se spánkem než muži, ale oni si všimli, že ženy mají největší potíže při hormonální hladiny kolísat.

Přečtěte si více o tom, co ovlivňuje vaši schopnost spát ›